Gündem Haberleri

  Derdiniz ve Çözümleri

  Hürriyet Haber
  31.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bu araç kaldırılsın

  Kışla Mahallesi 51. Sokak'taki terkedilmiş ticari taksi alkol ve tiner bağlımlısı kişiler tarafından ev gibi kullanılıyor. Yaklaşık beş yıldır burada duran otomobilin camı çerçevesi yok. Aracın kime ait olduğu da belli değil. Akşam saatlerine buraya gelen bağımlı kişiler araç içinde uyuyorlar. Çevre sakinleri olarak bu durumdan oldukça rahatsızız. Bunun yanı sıra çok çirkin bir görüntü mevcut. Yetkili kişilerden sorunumuza çözüm getirilmesini istiyoruz. Haşim Dereli

  Yetkili diyor ki

  Asayiş Şube Müdürü Tufan Kömürcü, ‘‘Ekiplerimiz, şikayet doğrultusunda denetim yapacaklar. Sorunun giderilmesi için gereken çalışma yapılacaktır’’ dedi.

  Teşekkürler

  KEPEZ Belediyesi ve TEDAŞ'ın çalışması ile Teomanpaşa Mahallesi 2237. Sokak ulaşıma elverişli duruma getirildi. Köşemizde biçok kez yer alan haberlerin ardından gereken çalışmanın yapılması, semt sakinlerini mutlu etti. Yol açım çalışmaları ile 2237. Sokak'taki elektrik direkleri yol ortasında kalmıştı. Bunun yanı sıra asfaltlama yapılmadığı için yoğun toz vardı. Direklerin kaldırılmasıyla asfaltlama çalışması yapıldı. Toz ve çirkin görüntünün sona ermesine sevindiklerini belirten mahalle sakinleri, ‘‘Çalışmaların tamamlanmasıyla rahat bir nefes aldık’’ diye konuştu.

  Tel:(242) 243 15 55

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı