Gündem Haberleri

  Derdiniz ve Çözümleri

  Hürriyet Haber
  28.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Minibüs hattı yetersiz

  Kentiçi ulaşımda ağırlık olarak minibüsleri kullanıyoruz. Oturduğumuz Sinanoğlu Caddesi'nde tek bir minibüs hattı var. Güllük ve 100. Yıl Caddesi istikametine giden minibüsler geçiyor. Güllük Caddesi'ne giden minibüsler çok geç geliyor, aynı zamanla dolu oluyor.

  Bölgemizde nüfus sayısı artıyor. Buna paralel olarak ulaşım ihtiyacımız da büyüyor. Caddemizdeki tek hat yeterli değil. Yetkililerden minibüs hattının artırılmasını, ulaşımımızın kolaylaştırılmasını bekliyoruz.

  Şule Gümüş

  Yetkili diyor ki

  Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, ‘‘Caddedeki ulaşımla ilgili şikayetler değerlendirilecektir. Konu ile ilgili olarak Otobüs İşleri Şube Müdürlüğümüz inceleme yapacak, gereken düzenlemeler yapılacaktır’’ dedi.

  İlgi bekliyoruz

  Eski Şarampol Caddesi'ne gereken ilginin gösterilmediğini düşünüyoruz. Caddemizde bitmek bilmeyen toz yağmuru var. Yağmur suyu giderlerinin çevresinde asfalttan eser yok. Bunun yanı sıra düzenli olarak temizlik yapılmıyor. Ne yazık ki caddemiz süpürülmüyor.

  Yol kenarında pet şişe, gazete kağıdı gibi, değişik atıklar birikiyor. Cadde sakinleri olarak bu durumdan oldukça rahatsızız. Konuyla ilgili olarak birçok yere başvuruda bulunduk. Ancak, sonuç alamadık. Yılmaz Kazazi

  Yetkili diyor ki

  Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, ‘‘Bölgede, inceleme çalışması yürüteceğiz. Gereken çalışma yapılacaktır’’ dedi.

  Tel:(242) 243 15 55

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı