Gündem Haberleri

  Derdiniz ve Çözümleri

  Hürriyet Haber
  26.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Servis minibüsleri

  SOĞUKSU Mahallesi 306. Sokak'ta 08.00-15.00 saatleri arasında servis minibüsleri bulunuyor. Buradaki okula öğrenci getirip götüren sevrislerin birçoğu yol kenarında park halinde duruyor.

  yayalar zor durumda

  Apartmanlara girişte zorlanıyoruz. Bunun yanı sıra yol daraldığı için araç trafiği de olumsuz etkileniyor. Hem yayalar hem araç sürücüleri zor durumda kalıyor. Bizim servis şoförlerinden ricamız araçlarını daha düzgün bir şekilde park etsin ve bizlere geçiş imkanı sağlasınlar. Mehmet Öztürk

  Yetkili diyor ki

  Trafik Şube Müdürlüğü yetkilileri, ‘‘Ekiplerimiz 306. Sokak'ta gereken kontrolleri yapacaktır. Söz konusu sokakta usulsüz park yapılıyorsa önlem alınacaktır’’ dedi.

  Karanlık çilesi

  Sanayi Mahallesi 638. Sokak'taki lambalar yaklaşık iki aydır yanmıyor. Güneş battıktan sonra sokağımızda yürümek cesaret işi. Zira önümüzü bile görmekte zorlanıyoruz.

  Çevredeki apartmanların ışıkları ve buradan geçen araçların farları dışında sokağımızı aydınlatan hiçbir şey yok. Antalya merkezindeki bir semtte karanlıkla boğuşuyoruz. Bunun yanı sıra sık sık hırsızlık olayları meydana geliyor.

  Mehmet Üstünay

  Tel:(242) 243 15 55

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı