Gündem Haberleri

  Derdiniz ve Çözümleri

  Hürriyet Haber
  22.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sokak tabelası yok

  Güzeloba Mahallesi Fırat Sokak'ta oturuyoruz. Fakat, sokağımızın giriş ve çıkışında herhangi bir tabela yok. Bu nedenle posta gönderileri ve fatura işlemleri için adres belirtmekte zorlanıyoruz. Bulunduğumuz sokağın ismi var ama yeri belli değil. Birçok gönderi elimize ulaşmıyor. Tabir yerindeyse nerede oturduğumuzu bilmiyoruz. Belediyeye dilekçe ile başvuruda bulunduk. Sorunumuza çözüm getirilmesini istedik. Buna karşın hiçbir çalışma yapılmıyor.

  İrfan Kale

  Yetkili diyor ki

  Muratpaşa Belediyesi İmar Müdürlüğü yetkilileri, ‘‘Fırat Sokak'ta gereken inceleleme yapılarak değerlendirilecektir. Ayrıca direkli tabela en kısa zamanda monte edilecek’’ dedi.

  Kazaya sebep oluyor

  Güvenlİk Mahallesi'nde 261 ve 253'üncü sokakların kesiştiği noktada beton elektrik direği bulunuyor. Araç sürücülerinin döneceği yerde duran direk sık sık hasarlı trafik kazalarına sebep oluyor. En kötüsü hayati tehlike arzeden durumlarla karşılaşılıyor. Acı fren seslerinin eksik olmadığı sokağımızda gereken düzenlemenin yapılmasını, elektrik direğinin kaldırılmasını istiyoruz. Sokak sakinleri

  Yetkili diyor ki

  TEDAŞ yetkilileri, ‘‘Söz konusu yerdeki elektrik direğinin konumu hakkında gereken incelemeyi yapacağız. Sorunun giderilmesine çalışacağız’’ dedi.

  Konyaaltı'na teşekkürler

  TOROS Mahallesi'nde ikamet ediyoruz. Konyaaltı Belediyesi semtimize güzel bir çocuk parkı ve futbol sahası kazandırdı. Değişik oyun gereçlerinin bulunduğu park sayesinde, çocuklarımız okuldan arta kalan zamanlarını değerlendiriyor.

  Daha önce çorak bir görüntüye sahip olan arazinin çocuk parkına dönüştürülmesi bizi de sevindirdi. Konyaaltı Belediyesi'nin tüm çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

  Mahir Özkara-Semt sakinleri

  Hazırlayan: İlkay Manış

  Tel:(242) 243 15 55

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı