GeriGündem Derdiniz ve Çözümleri
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Derdiniz ve Çözümleri

Tabela görünmüyor

100. Yıl Bulvarı'nda orta refüjün belli bölümlerine yaya geçidi tabelası monte edildi. Özellikle öğrencilerin, karşıdan karşıya geçişlerini güvenli kılmak amaçlanıyordu. Ne yazık ki sürücülerin bu tabelalara yeterince dikkat ettiği söylenemez.

Bunun yanı sıra Fatma Gül Özpınar İlköğretim Okulu'nun çaprazında bulunan tabela ağaç dalları yüzünden görülmüyor. Tabela var; ama görülemeyen bir tabela. Tabii ki hiçbir işe yaramıyor. Belediye yetkililerinden gereken çalışmanın yapılmasını istiyoruz.

Hamza Vatansever

Yetkili diyor ki

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, ‘‘Buradaki yaya geçidi levhasının sürücüler tarafından görülebilmesi için gerekli çalışmalar en kısa sürede yapılacaktır’’ dedi.

Tümsek kazaları

ÇaĞlayan Mahallesi'ndeki sokakların genelinde yasalara aykırı olarak yapılan, hız kesici tümsekler bulunuyor. 2010 ve 2011 sokakların kesiştiği noktada ve diğer sokakların birçoğunda beton tümseklere rastlamak mümkün.

SÜRÜCÜLER ZOR DURUMDA

İyi amaçlarla, sokak sakinleri tarafından yapılan tümsekler araç sürücülerini ve yolcuları zor durumda bırakıyor. Özellikle akşam saatlerinde farkedilmeyen tümsekler kazalara neden olabiliyor. Belediyenin önlem almasını istiyoruz.

Nihal Ürün

Yetkili diyor ki

Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, ‘‘Çağlayan Mahallesi'nde oluşturulan tümseklerle ilgili olarak yerinde inceleme yapacağız. Sorunun çözümüne çalışacağız’’ diye konuştu.

Tel:(242) 243 15 55


Yorumları Göster
Yorumları Gizle