Gündem Haberleri

  Derdiniz ve Çözümleri

  Hürriyet Haber
  12.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Tozdan bıktık artık

  Yıldız Mahallesi 237'inci Sokak'ta faal durumda odun deposu bulunuyor. Geniş bir alanda odun ve kereste yığınları var. Toz yağmuru bitmek bilmiyor. Kesilen odunlardan çıkan toz ve pislik artık bizi bıktırdı. Sürekli çoğalan haşereler de cabası.

  Balkonlarımızdan izlediğimiz manzara hiç de hoş değil. Yerleşim merkezinin göbeğinde yer alan depoda, çıkabilecek yangın bütün mahalleyi yok edebilir. Odun deposunun kaldırılmasını istiyoruz.

  Ahmet Kara

  Yetkili diyor ki

  Muratpaşa Belediyesi yetkilileri, ‘‘Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerimiz, vatandaşımızın şikayeti doğrultusunda, Yıldız Mahallesi 237. Sokak'ta, gereken incelemeyi yapacaklar’’ dedi.

  Kokudan geçilmiyor

  MuratpaŞa Mahallesi 582. Sokak'ta Antalyamız'a yakışmayan kötü görüntüler var. Sokağımızda, yaklaşık bir yıldır kaldırılmayan moloz yığınları bulunuyor. Bunu yanı sıra sokak civarında boya ve lastik dükkanları faaliyet gösteriyor.

  ÇEŞİTLİ ATIKLAR

  Kereste yığınları, boya artıkları ve çeşitli atıklar hem görsel kirliliğe neden oluyor hem kötü koku yayıyor. Belediyenin konuya duyarlı yaklaşacağını düşünüyoruz. Hamdi Kopay

  Yetkili diyor ki

  Muratpaşa Belediyesi yetkilileri, ‘‘Temizlik İşleri ile Sağlık İşleri Müdürlüğü adı geçen sokakta inceleme yapacaklar. Sorunun giderilmesine çalışacağız’’ diye konuştu.

  Tel:(242) 243 15 55

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı