Gündem Haberleri

  Derdiniz ve Çözümleri

  Hürriyet Haber
  10.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Belediye ilgisiz

  Antalya'nın değişik semtlerinde vatandaşları zor durumda bırakan birçok olumsuzlukla karşılaşıyoruz. Gençlik Mahallesi'nde olduğu gibi. Tevfik Işık Caddesi'nde 2.Kural Apartmanı önündeki kaldırımda derin bir çukur var. Daha önce burada beton mazgal kapağı bulunuyordu.

  YARALANMAK MI LAZIM?

  Kapak kırılınca yaklaşık bir metrelik bir çukur oluştu. Çevredeki esnaf önlem olarak çukurun üzerini geçici olarak kapattı. Ancak, bu yeterli değil. Belediyeye konu hakkında defalarca bilgi verdik. Aldırış eden yok. İllaki bir vatandaşın yaralanması mı gerekiyor?

  Mustafa Kemer

  Yetkili diyor ki

  Muratpaşa Belediyesi yetkilileri, ‘‘Söz konusu yerde gereken incelemeyi yapacağız. Sorun giderilecek’’ dedi.

  Mahallede çirkin manzara

  Tahılpazarı Mahallesi'nde çok çirkin manzaralara şahit oluyoruz. Antalya'nın göbeğinde böylesi bir yerin bulunması doğrusu çok üzücü. Sokak aralarında birçok vatandaşın çöplük gibi kullandığı alanlar bulunuyor. Çevreye duyarsız bazı kişiler ellerine geçen her türlü çöpü dışarıya boşaldıyor.

  MESKEN TUTUYOR

  Bunun yanı sıra kapısı penceresi olmayan eski binalar var. Tiner ve bali bağımlısı kişiler bu binaları mesken tutuyor. Semtimize gerektiği gibi ilgi gösterilmediğini düşünüyoruz.

  Semt sakinleri

  Yetkili diyor ki

  Muratpaşa Belediyesi yetkilileri, ‘‘Temizlik ve zabıta ekiplerimiz adı geçen semtte gereken incelemeyi yapacaklar’’ diye konuştu.

  Tel:(242) 243 15 55

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı