Gündem Haberleri

  Derdiniz ve Çözümleri

  Hürriyet Haber
  08.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Yolumuzda asfalt yok

  Yeşil dere Mahallesi Yunus Emre Caddesi'nin bir bölümü asfaltsız. Bu nedenle çok geniş olan yolun ancak yarısı sağlıklı bir şekilde kullanılıyor. Zira çakıl taşları ve toprakla örtülü olan kısımda motorlu araç kullanmak çok zor.

  Ben de işyerime gidip gelirken motorsiklet kullanıyorum. Yolun neredeyse yarısı asfaltsız olduğu için motorsikletim sık sık arızalanıyor. Belediyenin gereken asfaltlama çalışmasını en kısa zamanda yapmasını istiyoruz.

  Süleyman Yıldız

  Yetkili diyor ki

  Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, ‘‘Söz konusu yol asfalt programı içindedir. Bu yol belediyemiz tarafından açılmıştır, en kısa zamanda asfaltlanacaktır’’ dedi.

  Kaldırımlara önlem alınsın

  Gençlik Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi'nin girişinde ve Antbirlik önündeki yolun kaldırımları kiralık araçlarla dolu. Buradaki esnaf bordür taşlarını sökerek kaldırımlara meyil yapıyor. Amaç, kiralık araçları kolayca yaya yoluna indirip çıkarmak ve burada sergilemek.

  ÇİRKİN BİR MANZARA VAR

  Maalesef kaldırımda adım atacak yer yok. Yayalar bu nedenle yol kenarında yürüyor. Üstelik çok çirkin bir manzara var. Yetkililerin bu konuda ciddi önlem almasını istiyoruz.

  İsmail Kızılkaya

  Yetkili diyor ki

  Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, ‘‘Büyükşehir Belediyesi'ne konu hakkında bilgi verildi. Gereken cezai işlem uygalanacaktır’’ şeklinde konuştu.

  Tel:(242) 243 15 55

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı