Gündem Haberleri

  Derdiniz ve Çözümleri

  Hürriyet Haber
  07.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Refüj ilgi bekliyor

  100. Yıl Bulvarı'nın devamında Boğaçay'a dek uzanan geniş bulvarın bir bölümünde refüjler yeşillendirildi. Ancak, geride kalan oldukça uzun mesafede hiçbir çalışma yapılmadı. Aylardır burada hiçbir faaliyet göremiyoruz.

  Yeşil bitkilerin ve çimlerin bulunması gereken refüjde, yabani otlar, kaya parçaları ile çöp var. Görsel açıdan çok çirkin bir manzara mevcut. Ayrıca, karşıdan karşıya geçmek isteyen vatandaşlar zor durumda kalıyor. Belediyenin gereken ilgiyi göstermesini bekliyoruz.

  Bölge sakinleri

  Yetkili diyor ki

  Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, ‘‘Adı geçen bulvarda çalışmalarımız başlamıştır. Gereken çalışma yapılacaktır’’ diye konuştu.

  Simitçiler bıktırdı

  Üçgen Mahallesi'nde oturuyoruz. Özellikle haftasonu erken saatlerde kulaklarımızı tırmalayan simitçi sesinden bıktık. Sabahın 06.00'da Tonguç Caddesi ve çevre sokakları dolaşmaya başlayan simitçi çocuklar çok gürültü yapıyor.

  ACİL TEDBİR ALINSIN

  Yüksek sesle bağırarak simit satmaya çalışan bu çocuklar uyarılarımız hiç kukak asmıyor. Hasta olanlar, bebekler ve yaşlı kimseler sabah uykusunu neredeyse unuttu. Belediyenin bu konuda acil tedbir almasını istiyoruz.

  Nuran Akar

  Yetkili diyor ki

  Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, ‘‘Bu semtte kontrollerimiz sürüyor. Vatandaşlarımızın talebiyle ilgili olarak gereken önlemler alınacaktır’’ dedi.

  Tel:(242) 243 15 55

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı