Gündem Haberleri

  Derdiniz ve Çözümleri

  Hürriyet Haber
  05.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Yol tehlike saçıyor

  Çaybaşı Mahallesi 1356. Sokak'ın Burhanettin Onat Caddesi ile birleşen noktasında kurumuş bir dere var. Yağmurlu günlerde dibinde balçık biriken derenin üzerine ızgara örtülmüş. Yayaların ve araç sürücülerinin korumak amacıyla monte edilen ızgara işlevini görmüyor.

  Çünkü, zamanla şekil değiştirip çukurlaştı. Ne yazık ki ızgara tehlike saçıyor. Izgaranın çevresinde ve derenin dibinde her türlü atık ve pislik mevcut. Oldukça çirkin bir manzara var. Burada temizlik ve onarım çalışması yapılmasını istiyoruz. Sokak sakinleri

  Yetkili diyor ki

  Muratpaşa Belediyesi Çevre Sağlığı Müdürlüğü yetkilileri, ‘‘Çaybaşı Mahallesi 1356. Sokak'ta gereken inceleme yapılacak. Şikayete konu olan olumsuzlukların giderilmesini sağlayacağız’’ dedi.

  TEDAŞ'a teşekkürler

  Köşemizde yayınlanan haber üzerine TEDAŞ yetkilileri, Vatan Bulvarı'nda orta refüjde bulunan boş beton direği kaldırdı. Enerji iletme görevi olmayan ve görsel açıdan kirlilik oluşturan direğin kaldırılması çevre sakinleri tarafından sevinçle karşılandı. TEDAŞ'ın gereken çalışmayı yapmasına sevindiklerini belirten vatandaşlar, ‘‘Bulvarda trafik yoğunluğu oldukça fazla. Hergün yüzlerce araç ve insan buradan geçiyor. Orta refüjde yer alan direk görüntü kirliliğine neden oluyordu. Direğin kaldırılmasıyla kentimizi çirkinleştiren bir unsur daha yok edildi’’ diye konuştu.

  Tel:(242) 243 15 55

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı