Gündem Haberleri

  Derdiniz ve çözümleri

  Hürriyet Haber
  29.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Tabela eski yerinde Işıklar caddesi

  Köşemizde yayınlanan haber üzerine, Muratpaşa Belediyesi gerekli çalışmayı yaptı ve ‘‘Işıklar Caddesi’’ tabelası eski yerine monte edildi.

  Refüjdeki tabelanın bir süre önce devrildiğini belirten vatandaşlar, ‘‘Antalya'nın güzel semtlerinden biri olan Işıklar'a yakışmayan bir görüntü oluşmuştu. Araç trafiğinin yoğun olduğu caddede yaşanan bu olumsuzluk, hemen herkesin dikkatini çekiyordu. Belediyenin konuya gösterdiği duyarlılığa sevindik’’ diye konuştu.

  Çamurdan kurtarın

  Şirinyalı Mahallesi

  Şirinyalı Mahallesi 1952 Sokak, asfaltsız olduğu için, yağmurlu günlerde çamur deryasına dönüşüyor. Yer yer su biriken sokağımızda, değil araba kullanmak, yürümek bile imkansızlaşıyor.

  Antalya'nın lüks diye bilinen bir semtinde, asfaltsız sokağımız var. Daha önce belediye yetkililerine konuyu ilettik, ancak, hiçbir çalışma yapılmadı. Sokağımızın asfaltlanmasını istiyoruz.

  Sokak sakinleri

  Yetkili diyor ki

  Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Behzat Bilgiç

  ‘‘Soğuk asfalt yapılması için, hava sıcaklığı seviyesi yeterli değil. Sıcaklık yeterli düzeye ulaştığında, gereken çalışma yapılacak’’

  Kapak gürültüsü bitti

  Kızılsaray Mah.

  Köşemizde yayınlanan haber üzerine, ASAT yetkilileri gerekli çalışmayı yaparak, Kızılsaray Mahallesi 73 Sokak'taki kanalizasyon kapakları onarıldı.

  Monte edildikten sonra, yerine tam oturmayan kapakların gürütüye neden olduğunu belirten semt sakinleri, ‘‘Sokağımızı kullanan motorlu araçlar ister istemez bu kapakların üzerinden geçiyordu. Büyük bir gürültüyle yerinden oynayan kanalizasyon kapakları, uykuyu bize haram ediyordu. Yetkililerin, sorunumuza duyarlı yaklaşımı hepimizi sevindirdi’’ şeklinde konuştu.

  Asfaltlandı

  Çaybaşı Mah.

  Köşemizde yayınlanan haber üzerine, ASAT yetkilileri duyarlı davrandı. Çaybaşı Mahallesi 1340 Sokak'ın toprak ve çakıl bölümlerine asfalt döküldü. Geçtiğimiz yaz, toz nedeniyle zor durumda kaldıklarını belirten semt sakinleri,

  ‘‘Yağmurlarla beraber çamurla boğuşmaya başladık. Geç de olsa sokağımız asfaltlanması, hepimizi sevindirdi’’ diye konuştu.

  Tel: (242) 243 40 40

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı