Gündem Haberleri

  Denizlisporlu Varol 6 ay yok

  Hürriyet Haber
  17.10.2005 - 16:41 | Son Güncelleme:

  Denizlispor-Vestel Manisaspor karşılaşmasında ayağı kırılan Denizlisporlu Güven Varol'un, 6 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

  Güven'i, Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde müşaade altına alan Dr. Sarper Çetinkaya, ayaktaki kırığın parçalı olduğunu ve kaynamasının geç olacağını belirterek, bu oyuncunun antrenmanlara başlamasının 6 ayı bulacağını belirtti.
  Denilispor'un genç futbolcusu Güven ise girdikleri bir pozisyonda ayağını kırılmasına neden olan Vestel Manisasporlu oyuncu Yılmaz'ın, maçın bitimiyle birlikte yaptığı hareketlerin kendisini üzdüğünü söyledi.

  Güven, Yılmaz'ın karşılaşmada çok agresif olduğunu belirterek, ”Yılmaz o pozisyonda beni kollayabilirdi ama bunu yapmadı. Kasıtlı yapmadı ama saha içinde de çok agresifti. Agresif hareketlerine o olaydan sonra da devam ettiğini duydum. Özellikle olaydan sonra hiçbir şey olmamış gibi karşılaşmaya devam etmesi ve karşılaşmadan sonra tribünlere yumruk şov yapması beni çok üzdü. Aynı durumu kendisi de yaşayabilirdi” dedi.
  Güven, Yılmaz'ın maç bittikten sonra kendisini aradığını ve konuştuklarını söyledi.

  Denizlispor Menajeri Can Çobanoğlu ise Güven'nin talihsiz bir olay yaşadığını dile getirerek, “İnşallah kısa sürede sahalara döner. Sağlığına kavuşması için biz elimizden geleni yapacağız. Asıl önemli olan onun çabası” diye konuştu.
  Genç futbolcunun, yarın ameliyat edilmesi bekleniyor.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı