Gündem Haberleri

  Denizlispor'a gençlik aşısı

  Ferah IŞIK / DENİZLİ (DHA)
  18.11.2009 - 14:32 | Son Güncelleme:

  Denizlispor Kulübü, Denizli Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü, kent bilinciyle yetişmiş, spor kültürüne sahip, fair-play ruhunu özümsemiş yeni bir taraftar kitlesi yaratmak için "Genç Denizli" projesi başlattı.

  Antalyaspor maçıyla start alacak projeye göre kulüp yönetimi, Denizli'de oynanacak her maç öncesi Milli Eğitim Müdürlüğü'nün belirleyeceği okullara 1000 bilet gönderecek. Biletler beden eğitimi öğretmenleri tarafından öğrencilere dağıtılacak, Denizli Belediyesi de öğrencilere forma ve atkı hediye edecek.

  Belediye Başkanı Nihat Zeybekci ile Denizlispor Başkanı Ali İpek, Çamlık Mesireliği'nde düzenledikleri toplantıda projeyle ilgili bilgi verdiler.

  Nihat Zeybekci, "Denizlispor kritik bir süreçten geçiyor. Antalyaspor maçıyla lige yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bundan sonra Denizlispor'un iç sahadaki maçlarına gelecek 1000 liseli öğrenci, formalarını giyip takımlarını destekleyecek. Bu projedeki amacımız, yeni bir taraftar kitlesi yaratmak ve Denizlispor'a genç kuşağın sahip çıkmasını sağlamak. Denizlispor'u gençlerin desteği ve yaratacakları dinamizimle kurtaracağız" dedi.

  Denizlispor'a sahip çıkmanın Denizli'ye sahip çıkmak olduğunu söyleyen Ali İpek ise şöyle konuştu: "Bu proje kapsamında stada gelecek öğrencilere kapalı B üst tribünde yer ayıracağız. Onların desteği ile tribünlere yeni bir dinamizm getirecektir. Denizlispor'un ihtiyacı olduğu sinerji ve coşku yaratılmaya başlandı."

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı