GeriGündem Denizli'den sonra ikinci vahşet haberi Antalya'dan
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  33
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Denizli'den sonra ikinci vahşet haberi Antalya'dan

Denizli'den sonra ikinci vahşet haberi Antalya'dan
refid:29735650 ilişkili resim dosyası

Denizli’nin Çivril İlçesi'nde sabaha karşı bir kamyonun kasasında çok sayıda sokak köpeği bulundu. Köpeklerden birçoğunun öldüğü tespit edildi. Tüyleri ürperten bu vahşete bir yenisi de Antalya'dan eklendi. Kepez'de bir köpek vahşice öldürüldü.

ANTALYA Kepez İlçesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’na ait konutlarda ikamet eden Turizmci H.’nin 8 yıldır evinde beslediği ve Paris adını koyduğu köpeği, henüz kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından boğazı ve karnı kesilerek öldürüldü.

Denizliden sonra ikinci vahşet haberi Antalyadan

KANI GÖRDÜ KORKUYA KAPILDI

Olay, bugün sabah saatlerinde ortaya çıktı. Köpek sahibi H.’nin alt kat komşusu apartmandan gelen kötü koku üzerine bodrum katına indi. Merdiven altında etrafa yayılan kanı gören apartman sakini, korkarak yöneticiyi çağırdı. Karton kutu açıldığında ise vahşet ortaya çıktı.

İNLEME DUYULMUŞ

Apartmandaki herkesin korku içinde olduğunu belirten N.C. isimli apartman sakini, “Bunu kimin yaptığını bilmiyoruz. Arkadaşımızın köpeği 2 gün önce kaybolmuştu. Bu sabah saatlerinde apartmanda köpek inlemesi duyulmuş. Sonrasında Paris’i kanlar içinde bulduk. Polis ve belediye yetkililerine haber verdik” diye konuştu.

''KORKUYORUZ''

Kutudaki kanı görünce bir insanın öldürüldüğünü sandıklarını belirten N.C., “Burası çok sakin bir yer. Ancak bu olay özellikle çocuklu aileleri dehşete düşürdü. Düşünün yaşadığınız yerde bir köpek boğazı kesilerek öldürülüyor. Bunu yapan kişi ya bize de saldırırsa ne olacak? Biz bir an önce bunu yapanların adalete hesap vermesini istiyoruz” dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle