GeriGündem Denizli 2019 seçim sonuçları görüntüleme ekranı! 31 Mart Denizli yerel seçim oy oranları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Denizli 2019 seçim sonuçları görüntüleme ekranı! 31 Mart Denizli yerel seçim oy oranları

Denizli 2019 seçim sonuçları görüntüleme ekranı! 31 Mart Denizli yerel seçim oy oranları

31 Mart Denizli yerel seçim sonuçları, sandıkların açılmaya başlamasının ardından kamuoyu ile paylaşıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi için yerel seçimlerde oy oranları hakkında bilgi almak isteyen birçok vatandaş, internet üzerinden 31 Mart Denizli seçim sonuçları sorgularına yanıt aradı. İşte, AA'dan alınan açıklanan verilere göre 31 Mart Denizli seçim sonuçları ve oy oranları hakkında detaylı bilgiler

Denizli seçim sonuçları, oy oranları ile birlikte bölgede ikamet eden birçok seçmenin gündeminde yer almaya başladı. Açılan sandıklara göre 31 Mart Denizli yerel seçim oy oranları hakkında bilgi edinmek isteyen birçok kişi, YSK'nın yayımladığı verilere odaklandı. İşte, 2019 Denizli belediye seçim sonuçları

Denizli'nin Acıpayam ilçesinde meydana gelen 4.9 büyüklüğündeki deprem, oy vermek için okullara giden vatandaşlara korku yaşattı.

Vali Hasan Karahan, gazetecilere yaptığı açıklamada, bilim insanlarının artçı depremlerin süreceğini söylediğini hatırlatarak, şiddetli bir artçı deprem yaşadıklarını söyledi.

Karahan, "Bugüne kadar olan en şiddetli artçıydı. Binalarımız boşatılmıştı, özellikle hasarlı binalar. Çadır dağıtılmıştı. Vatandaşımız dağıtılan çadırlarda kalıyor. Şu ana kadar olumsuz bir haberimiz yok. Ancak hasarlı binalarda hasar artmış olabilir. Az hasarlı, çok hasarlıya dönüşmüş olabilir. Onların tespitlerine başlayacağız. Şu ana kadar üzücü bir haber gelmedi." diye konuştu.

"Oy verme işlemini sekteye uğratacak bir durum var mı?" sorusu üzerine Karahan, "O konuda tedbir alınmıştı zaten. O konuda bir aksama yok. Oy verme işlemleri devam edecek." dedi.

Denizli kent merkezinde ve bazı ilçelerinde de hissedilen depreme, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için sandık başına giden bazı vatandaşlar, oy verdikleri sırada yakalandı.

Okul binalarını boşaltan vatandaşlar, sokağa çıkarak yakınlarını telefonla aradı.

Denizli 2019 seçim sonuçları görüntüleme ekranı 31 Mart Denizli yerel seçim oy oranları

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle