GeriGündem Denizde boğulan inşaat ustası toprağa verildi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Denizde boğulan inşaat ustası toprağa verildi

ZONGULDAK’ta, dün kayalıklarda balık tutarken dalgaya kapılarak boğulan inşaat ustası 48 yaşındaki Hayri Çetinbak, gözyaşları arasında toprağa verildi. Çetinbak ile boğulan öğretmen 37 yaşındaki Mehmet Keskin’in cenazesi ise memleketi Giresun’a gönderildi.

Zonguldak’ın Kozlu Beldesi’nde Ilıksu mevkiinde kayalıkların üzerinden oltalarını denize atan Keskin ile Çetinbak, fırtına nedeniyle yükselen dalgaya kapılıp denize düştü. Dalgaların arasında boğulan Keskin ve Çetinbak’ın cesetleri yaklaşık 4 saat süren çalışmadan sonra denizden çıkarıldı.

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi morgundan alınan 2 çocuk babası Hayri Çetinbak’ın cenazesi, Tepebaşı Mahallesi’ndeki evine getirildi. Çetinbak için Murad Camii’nde cuma namazından sonra cenaze namazı kılındı. Cenazenin camiden götürülmesi sırasında, Çetinbak’ın annesi 81 yaşındaki Saniye Çetinbak, “Babana selam söyle oğlum” diyerek ağıt yaktı. Çetinbak’ın cenazesi, Rüzgarlımeşe Mahallesi’ndeki mezarlıkta gözyaşları içinde toprağa verildi.

Namık Kemal İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı 2 çocuk babası Mehmet Keskin’in cenazesi ise, toprağa verilmek üzere memleketi Giresun’un Görele İlçesi’ne gönderildi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle