Gündem Haberleri

  'Demokrasi nöbetleri' devam ediyor

  Hürriyet Haber
  16.07.2017 - 21:00 | Son Güncelleme:

  15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde başlayan nöbet Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla bugün de devam ediyor.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki gece konuşmasının sonunda 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde meydanlara toplanan vatandaşlara teşekkür ederek demokrasi nöbetinin bu akşam da saat 24:00’a kadar devam edeceğini ifade etmişti.

  İstanbul'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kısıklı'daki evinin önünde toplanan vatandaşlar, etkili olan yağmurda ıslanmamak için karton ve şemsiye kullandı.

   

  Demokrasi nöbetleri devam ediyor

  İstanbul (Kısıklı)

  Demokrasi nöbetleri devam ediyor

  FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişiminin birinci yılında, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" anma etkinlikleri çerçevesinde, Taksim Meydanı'nda vatandaşlar 'demokrasi nöbeti' tutmaya devam etti.

  Demokrasi nöbetleri devam ediyor

  İstanbul (Taksim)

  Demokrasi nöbetleri devam ediyor15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Adana Merkez Park'a gelen vatandaşlar nöbeti sürdürüyor.

  Demokrasi nöbetleri devam ediyor
  Vatandaşlar Hatay'da Milli İrade Parkı'nda toplandı. 

  TEKİRDAĞ

  FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişiminin birinci yılında, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri çerçevesinde, vatandaşlar demokrasi nöbeti tutmaya devam etti.

  Valilik Meydanında düzenlenen program, Kur-an'ı Kerim tilaveti ile başladı. 

  Daha sonra program kapsamında şiir dinletilerinin yanı sıra 15 Temmuz'u anlatan çeşitli belgesellerin de gösterimi yapıldı. 

  Tekirdağ'ın Çorlu, Malkara, Çerkezköy ve Hayrabolu ilçelerinde de programlar gerçekleştirildi. 

  Tekirdağ ve ilçelerindeki nöbet saat 24.00'e kadar devam edecek. 

  Yurt genelinde 15 Temmuz anma etkinlikleri15 Temmuz'un 1. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında çok sayıda kişi, yurt genelinde sokaklara döküldü.
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı