Gündem Haberleri

  Deli eden duş sahnesi

  Hürriyet Haber
  16.12.2009 - 17:33 | Son Güncelleme:

  Yeni filmi 'The Tourist'te Johnny Depp'le duşa girmeye hazırlanan Angelina Jolie'nin bu rolü, kocası Brad Pitt'i kıskançlıktan deli ediyor.

  Angelina Jolie / Foto Galeri

  Johnny Deep / Foto Galeri

  Brad Pitt / Foto Galeri

  Ünlü aktör Brad Pitt, şu sıralar sıkıntılı günler geçiriyor. Sevgilisi ve çocuklarının annesi Angelina Jolie'nin, önümüzdeki yıl başrolünü Johnny Depp'le paylaşacağı yeni filmi 'The Tourist', Pitt'i endişelendiriyor.
  Filmde Depp'le bir hayli samimi sahneleri bulunan ve filmin bir sahnesinde çıplak şekilde Depp'le duşa girecek olan Jolie, sevgilisine kabus dolu günler yaşatıyor. Bundan tam dört yıl önce 'Bay&Bayan Smith' filminde Jolie ile kamera karşısına geçen Brad Pitt, o dönem Jennifer Aniston ile evliydi. Ancak film çekimlerinden kısa süre sonra Angelina Jolie ile bir ilişki yaşamaya başlayan ünlü aktör daha sonra eşinden ayrılmıştı. Jolie'nin tıpkı kendisiyle olduğu gibi rol arkadaşlarıyla gereğinden fazla yakınlaştığını bilen Pitt, güzel aktrisin şimdi de Johnny Depp'le yakınlaşmasından korkuyor. Filmde İnterpol ajanı seksi güzel Cara Mason karakterini oynayacak olan ünlü aktris, filmin birçok sahnesinde partneri Johnny Depp'le sevişiyor. Şubat ayında çekimlerine başlanacak olan bu film öncesi Brad Pitt'i uykusuz gecelerin beklediği söyleniyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı