Gündem Haberleri

  Dekor sorununa yeni çözümler

  Hürriyet Haber
  03.10.1997 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Hürriyet Dergi Grubu, dekorasyonuna yönelik ‘‘Brava Casa’’ adlı yeni bir dergi yayımladı. Brava Casa, İtalya'da ayda 200 bin satan bir dergi ve yalnızca ev ekorasyonuyla ilgileniyor.

  Ayda bir yayımlanacak olan derginin Genel Yayın Yönetmenliği'ni Akadur Töleğen, Yazıişleri Müdürlüğü'nü Benan Kapucu üstlendi. 24 yıldır İtalya'da yayımlanan Brava Casa, uluslararası bir iletişim devi olan Rizzoli grubunun en seçkin dergilerinden biri. Hürriyet Dergi Grubu dekorasyon bölümünün ‘‘Art Decor’’ ve ‘‘House’’ dergilerinden sonra üçüncü kardeş dergisi olan Brava Casa, yayın sektöründeki diğer dekorasyon dergilerinden farklı olarak, yalnızca ‘‘ev dekorasyonu’’na yönelik yayın yapacak.

  Okuyucularıyla karşılıklı sıcak bir diyalog içinde olmayı ilke edinen dergi, sorunlara çözüm üreten, bilgili, pratik, seçkin ve profesyonel sayfalarla dolu bir yayın olmayı hedeflemekte. İtalyan dekorasyon dergileri piyasasındaki seçkin ve köklü yerini, Türkiye'de de devam ettirmeyi amaçlıyor Brava Casa, İtalya'da aylık 200 bin net satışıyla dekorasyon piyasasında önemli bir yere sahip. Brava casa, İtalya'da bu alanda yaşanan gelişmeleri de anında Türk okurlarına aktaracak. Brava Casa, okuyucusuna bilgi aktaran, uygulanabilir düşünce ve çözümler sunan, yaşanan evlerden kesitler yansıtan bir dergi olacak.

  Mimarınız cevaplıyor

  Brava Casa Dergisi, okuyucularının yazacağı her türlü ev dekorasyonu sorununu, özel olarakr cevaplayacak. cevaplar sorunun uzunluğuna göre en geç 2 ay içinde okuyucuya iletilecek. Okuyucular, sorunlarına daha detaylı, yararlı, çözüm içeren cevaplar almak istiyorsa, sorunlu mekanının 1/50 veya 1/20 ölçekli planını ya da milimetrik kağıda çizili şemalarını gönderecekler. Şu noktalara dikkat edilmesi gerekiyor:

  1- Mekanın tüm ölçüleri, kapı, pencere konumu, tavan yüksekliği;

  2- Kapı, pencere, termosifon yerleri ve eğer gerekliyse pis su gideri, baca çıkışı ve elektrik tesisat planları;

  3- Mevcut mobilyaların ölçüsü, mümkünse fotoğrafları.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı