Gündem Haberleri

  Defalarca aldatıldım ama

  Hürriyet Haber
  24.11.2009 - 10:28 | Son Güncelleme:

  Hülya Avşar, aldatıldığını anladığı anda bunu konuşmaktan neden kaçtığını anlattı. Hülya Avşar, aldatılma konusunun konuşulduğu kendi programında,samimi itiraflarda bulundu.

  Hülya Avşar / Foto Galeri

  "Ben kaç defa aldatıldım ve hiçbirisinde de sormadım. Bırakıp gitmedim, affettim" diye konuşan Avşar, affetmesine rağmen hep içinde bir yerlerde kaldığını ama soramadığını söyledi.

  Hülya Avşar, aldatıldığını bildiği halde soramadığını da itiraf ederek "Onu sorduğum an ilişkimizin zedeleneceğini düşünerek ve onun yüzüne bakarak hep bana şunu söyleyecek zannettim. 'Sen, beni aldattığım halde affettin. Sen beni bırakamazsın, beni terkedemezsin' gözleriyle bakacakmış gibi hissettim" diye konuştu.

  "Zaten sorsaydım 5-6 kere sormuş olmam gerekiyordu. Hata yaptım belki de" diyen Avşar, bir gecelik ilişkileri önemsemediğini ancak işin içinde aşk ya da sevgi olursa terkedeceğini söylediğini ve bunu da yaptığını belirtti.

  Hülya Avşar "Çocuğum olduğu için başkasının koynuna girmiş adamı tekrar kendi koynuma aldım" dedi ve işin içinde sevgi de olsa kocasını kendisine geri döndürebileceğini ama bunu istemediğini, kabullenemediğini anlattı.

     

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı