Gündem Haberleri

  Dedektifin şantaj odası

  Taylan YILDIRIM/DHA
  26.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kocalarını takip ettirmek için kendisine başvuran kadınlara, evindeki kameralı odada tuzak kuran özel dedektifin şantaj CD’leri ele geçti.

  İZMİR’de suç örgütü kurarak özel hayatın gizliliğini ihlal, tehdit, taciz ve şantaj gibi suçları işledikleri gerekçesiyle, özel dedektiflik bürosu sahibi Bilal K.’nın (37) tutuklanmasının ardından soruşturmanın ayrıntıları da ortaya çıkmaya başladı. Bilal K.’nın eşlerini takip ettirmek için kendisine gelen bazı kadınlara tuzak kurduğu belirlendi.

  Kadınları, kocalarının gizli görüntüleri ile ya da çeşitli yöntemlerle kandıran, sonra ikiz dairesindeki gizli kameralarla donatılmış özel odaya götüren Bilal K.’nın, burada ilişkiye girerken görüntülediği, ele geçirilen şantaj CD’leriyle belgelendi. Yine bir kadın müşterisinin isteği üzerine devlet hastanelerinden birinde yönetici olan doktor eşini izleyen ancak çapkınlık sırasında görüntüsünü elde edemeyen Bilal K.’nın, kendi yanında çalışan kadınlarla tuzak kurduğu ortaya çıktı.

  Polis de onları kaydetti

  Polis kameralarıyla gizlice belgelenen tuzak, kadın çalışanın yanlış numara taktiğiyle doktoru arayıp arkadaş olmasıyla başlıyor. Kendini yemeğe davet ettirip, doktorla dostluğu ilerleten kadın çalışanın samimi pozları Bilal K.’nın veya ekibi tarafından kaydediliyor. Bu görüntüler daha sonra şantaj için kullanılıyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı