Gündem Haberleri

  Dayakçı eş otoparkta yatıyor

  Zafer TOKUŞ/ADAPAZARI(Sakarya), (DHA)
  08.12.2009 - 11:39 | Son Güncelleme:

  ADAPAZARI'nda 1.5 yıl önce 38 yıllık eşine şiddet uyguladığı için, çocukları ve akrabaları tarafından dışlanan 65 yaşındaki Hüseyin Süer o tarihten beri terminal ve otoparklarda yatıyor. Mahkeme tarafından da 5 ay süreyle eve yaklaşmama cezası verilen Hüseyin Süer’in emekli maaşını da eşi ve kızları alıyor.

  İddiaya göre Adapazarı Belediyesi'nden 10 yıl önce emekli olan Hüseyin Süer 38 yıllık eşi 2 çocuk annesi R.S. ye sık sık şiddet uygulayınca eşi ve iki kızı tarafından tarafından mahkemeye verildi. Sakarya Aile Mahkemesi eşine şiddet uygulayan Hüseyin Süer'e, evinin bulunduğu sokağa 200 metreden fazla yaklaşmama cezası verdi. Ceza uygulanırken, yaşlı adamın akrabaları da ailesine şiddet uyguladığı için kendisine destek vermedi.

  Adapazarı Yenicami'de bulunan bir otoparkta kalan Hüseyin Süer, eşinin ve kızlarının kendisi için ‘akıl sağlığı yerinde olmadığı’na ilişkin rapor aldığını da belirterek, “Zamanında bir şeyler oldu. Ama şimdi 1.5 yıldır eve gidemiyorum. Eve 200 metreden fazla yaklaşırsam hemen eşim ve çocuklarım polise başvuruyor” dedi.

  Hastaneden alınan rapor nedeniyle emekli maaşının da eşi ve çocukları tarafından çekildiğini söyleyen Hüseyin Süer, “Maaşımı gördüğüm yok. Eşim ve kızlarım alıyor. Ben ise sokaklarda yatıyorum” dedi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı