GeriGündem Dayakçı dadı gizli kamerada
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Dayakçı dadı gizli kamerada

Dayakçı dadı gizli kamerada
refid:6837213 ilişkili resim dosyası

Azerbaycan uyruklu dadının 19 aylık bebekleri V.C.’ye kötü davrandığından şüphelenerek salona gizli kamera yerleştiren Esra-Taylan Terzioğlu çifti, dehşet görüntülerle karşılaştı. Çiftin avukatı, dadı Semuzer Rüstemova’nın V.C’nin kafasına vururken görüntülerinin yer aldığı kamera kaydını delil olarak savcılığa verdi.

Esra-Taylan Terzioğlu çifti, Eyüp Cumhuriyet Başsavcılığı’na Azerbaycan uyruklu dadı Semuzer Rüstemoğlu hakkında, 19 aylık bebekleri V.C’ye şiddet uygulama ve darptan suç duyurusunda bulundu. Esra Terzioğlu, şunları söyledi:

"Çalıştığım için 15 Ağustos 2006 tarihinden itibaren hem Azerbaycan, hem Türk vatandaşı olan Semuzer Hanım çocuğuma bakmak için geliyordu. Çocuğumuz her sabah ağlıyor ve akşamları biz geldiğimizde kadından kaçıyordu. Ne olduğunu anlayamadık ve 1 Temmuz günü evimizin salonuna gizli kamera koyduk. 2 Temmuz’da tam gün kamerayla evde olanları kaydettik. Kızımıza yaptıklarını kameradan izlediğimizde dehşete düştük. Kızımı sürekli tartaklıyor, oradan oraya fırlatıyor, hırpalıyordu. Daha önce kızımın vücudunda morluklar görmüş, ancak düşmüş olabileceğini düşünmüştü."

MAFYA İLE TEHDİT

Bakıcının çocuğa uyku ilacı verdiğinden de şüphelendiklerini anlatan Terzioğlu çiftinin dilekçesinin son bölümünde de şu ifadeler yer aldı:

"CD’yi izledikten sonra kendisini aradım. ’Neden bunu yaptın’ dediğimde ’Ben yapmadım’ diye önce inkar etti. Daha sonra bana ’Eğer fazla üzerime gelirsen, kızını bir daha göremezsin’ dedi, kaçırmakla tehdit etti. Hukukun ona bir şey yapamayacağını, Azerbaycan’a kaçarak kurtulacağını, eğer olmazsa İngiltere’deki ağabeyinin yanına kaçacağını, mafyada tanıdıkları olduğunu, şikáyet edersek bizi onlara devredeceğini söyledi. Şüpheli aleyhinde gerekli işlemlerin yapılarak yurtdışına kaçma ihtimaline binaen tutuklanmasını, ceza davası açılmasını, kızımızın adli tıbba ve pedagoga gönderilmesi için gereğinin yapılmasını saygılarımızla arz ve talep ederiz."

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle