Gündem Haberleri

  Dayağın nedeni üçlü yaşama teklifiymiş

  Hürriyet Haber
  13.12.2001 - 01:51 | Son Güncelleme:

  Asena, Tatlıses'i Ayşegül Yıldız'la birlikte yaşadığı evde basınca, Tatlıses 'Ben ikinizden de vazgeçemiyorum, birlikte yaşayacaksınız' dedi. Asena kabul etmeyince dayak yedi.

  İbrahim Tatlıses'in Asena'ya dayak atmasının nedeni, meğer üçlü yaşama teklifiymiş. Yanında çalıştığı Ayşegül Yıldız'dan da vazgeçemeyeceğini açıklaması üzerine Asena'nın sert tepkisiyle karşılaşan ünlü türkücü, bu yüzden güzel dansözü fena halde dövmüş...

  İbrahim Tatlıses'in aşk hayatındaki karışıklık her geçen gün daha da çıkmaza giriyor. Asena yüzünden 18 yıllık hayat arkadaşı Derya Tuna ile yollarını ayırmak zorunda kalan Tatlıses, ‘‘Benim özel hayatım kimseyi ilgilendirmez’’ dese de, içine düştüğü karmaşık durumdan bir türlü çıkamıyor. Bir süre önce bir röportajda, ‘‘Yardan da serden de vazgeçtim’’ diyen ünlü sanatçı, anlaşılan ne yardan, ne de serden vazgeçebiliyor. Bir yandan dansöz Asena'yla birlikte olan, diğer yandan da Etiler'deki villasında oturttuğu Ayşegül Yıldız'la aşk yaşan Tatlıses, geçtiğimiz günlerde Asena tarafından Yıldız'la birlikteyken basılmıştı.

  TEKLİF VE DAYAK

  Bu durum karşısında Asena'yla hararetli bir tartışmaya giren ve Asena'yı tokatlayan Tatlıses, meğer bu kavga sırasında ünlü oryantale ilginç bir teklifte bulunmuş. ‘‘Ben böyle yaşayacağım. Onunla da birlikte olacağım. Var mı ötesi’’ diyen Tatlıses'in bu sözlerine sert tepki gösteren Asena, fena halde dayak yemiş.

  İkili arasındaki sular, şimdilik durulmuş gibi gözüküyor. Asena, yine ‘‘İbo Şov’’da, İbrahim Tatlıses'e saygıda ve hizmette kusur etmiyor. Ancak Tatlıses, tıpkı Derya Tuna'nın aylar önce bir röportajda söylediği gibi, ne Asena'dan, ne de villasında oturtmaya devam ettiği Ayşegül Yıldız'dan vazgeçebiliyor. Bu aşk üçgeninde neler yaşanacağı ise ‘‘arkası yarın’’ dizileri gibi merakla bekleniyor.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı