Gündem Haberleri

  Davutoğlu'nun HDP ziyareti başladı

  Fotoğraf: SELAHATTİN SÖNMEZ / ANKARA
  15.07.2015 - 11:11 | Son Güncelleme:

  Hükümeti kurmakla görevlendirilen Başbakan Ahmet Davutoğlu, koalisyon görüşmelerinin üçüncü gününde HDP'yi ziyaret ediyor.

  Sivil plakalı araçla parti genel merkezine gelen Davutoğlu'nu HDP Grup Başkanvekilleri İdris Baluken ve Pervin Buldan ile Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder karşıladı.

  GÖRÜŞMEDEN FOTOĞRAFLAR

  Davutoğlu ve beraberindeki heyet daha sonra HDP Genel Merkezi'nin üçüncü katındaki Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantı salonuna geçti.

  Burada basına kapalı gerçekleşen görüşme saat 11.00'de başladı.

  HEYETLERDE YER ALAN İSİMLER

  Başbakan Davutoğlu'na görüşmede eşlik edecek AK Parti'nin HDP heyetinde yer alan isimler şöyle: Mehdi Eker, Efkan Ala, Yalçın Akdoğan, Adnan Boynukara, Zehra Taşkesenlioğlu...

  HDP heyetinde Eş Genel Başkanlar Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'ın yanı sıra HDP Grup Başkanvekilleri İdris Baluken ve Pervin Buldan, Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder ile MYK üyesi Zeynep Karaman da hazır bulunuyor.

  Davutoğlunun HDP ziyareti başladı

  GÖRÜŞME ZAMANINDA BİTERSE AÇIKLAMA AK PARTİ GENEL MERKEZİ’NDE

  Davutoğlu, HDP ziyaretinin ardından değerlendirmeyi görüşmenin zamanında bitmesi halinde 12.30'da AK Parti Genel Merkezi’nde yapacak.

  Başbakan Davutoğlu’nun değerlendirmelerini şayet görüşme uzarsa bugün öğleden sonra İstanbul programı da olması nedeniyle İstanbul’da katılacağı bir televizyon kanalının canlı yayınında yapacağı bildirildi.

  Davutoğlunun HDP ziyareti başladı

  Davutoğlunun HDP ziyareti başladı AK Parti 'Dolmabahçe' ekibiyle gidiyor

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı