Gündem Haberleri

  Davutoğlu Meclis'te ilk Devlet Bahçeli'nin elini sıktı

  Hürriyet Haber
  28.08.2014 - 14:11 | Son Güncelleme:

  AK Parti Kongresi'nde dün Genel Başkan seçilen Ahmet Davutoğlu, yemin töreni için geldiği TBMM genel kurulunda AK Partili vekillerin alkışları ile karşılandı.

  Davutoğlu, TBMM Genel Kurulu'na gelişinde, daha önce Erdoğan'ın oturduğu AK Parti sıralarının en önüne oturdu. Davutoğlu'nun yanında AK Parti grup başkan vekili Nurettin Canikli yer aldı. Davutoğlu Mecliste ilk Devlet Bahçelinin elini sıktı

  Davutoğlu yerine oturmadan muhalefet sıralarına giderek, MHP Lideri Devlet Bahçeli ve CHP Grup Başkan Vekili Aydın'ın elini sıktı.

  Davutoğlu Mecliste ilk Devlet Bahçelinin elini sıktı

  EMİNE HANIM, ÜÇ ÇOCUĞU İLE BİRLİKTE

  Genel Kurul salonuna Erdoğan ailesinden önce çocuklar, Bilal, Esra ve Sümeyye geldiler. Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte TBMM'ye gelen Emine hanım, genel kurul salonuna daha sonra geldi. Erdoğan ailesinden Bilal Erdoğan'ın eşi ve çocuğu izleyiciler arasındaydı.

  Davutoğlu Mecliste ilk Devlet Bahçelinin elini sıktı Davutoğlu’ndan veda konuşması

  SARE HANIM DA GENEL KURUL'DA

  Ahmet Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu ve oğlu Mehmet de, izleyiciler arasında yer aldılar. Sare Hanım, kordiplomatik üst düzey devlet görevlileri için ayrılan locadan genel kurulu izledi. Sare Hanım, Diyanet İşleri Başkanı'nın yanına oturdu.

  KOMUTANLAR TAM TAKIM

  Yemin töreninde başta Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve tüm kuvvet komutanları katıldı. Ayrıca Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç ve tüm yüksek yargı organlarının başkanları da yemin töreni için kendilerine ayrılan yerdeydi.


  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı