Gündem Haberleri

  Davutoğlu: Gün imtihan günüdür

  Hürriyet Haber
  14.12.2014 - 12:45 | Son Güncelleme:

  Ahmet Davutoğlu AK Parti Elazığ İl Kongresi’nde konuştu. Davutoğlu'nun, "Gün imtihan günüdür. Herkes yaptıklarının ve bu ülkede demokrasiye yönelik tavırlarının hesabını da görecek, mükafatını da görecek" şeklindeki sözleri akıllara bugün yapılan operasyonu getirdi.

  Davutoğlu konuşmasında şunları söyledi:  MİT tırlarına operasyon yapıldığında Kılıçdaroğlu sessizdi. Dünyaya şikayet etti. Ama bakıyorsunuz şimdi, paralelcilerin yapıların diliyle, MİT'e saldırıyor. Bakıyorsunuz aynı dille T.C. Devletini hükümetimizi tahrip etmeye çalışıyor.

  Gün imtihan günüdür. Herkes yaptıklarının ve bu ülkede demokrasiye yönelik tavırlarının hesabını da görecek, mükafatını da görecek. İşte AK Parti Türkiye'nin her yerinde yükselen gücüyle demokrasiye sahip çıkmanın mükafatını görüyor.

  Nasıl CHP Türk baasıysa, HDP Kürt baası olarak bütün doğuda güneydoğuda kendileri dışında düşünen herkese baskı uygulamaya kalktılar. Yasin Börü'yü unutmadık, o olaylarda kaybettiğimiz 50'ye yakın vatandaşımızı unutmadık. Bir daha hiçbir vandal eşkiya terörist Türkiye'nin şehirlerini bu hale getiremeyecek.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı