GeriGündem Davetin şıkları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Davetin şıkları

Davetin şıkları
refid:10140768 ilişkili resim dosyası

Ralph Lauren markasının Türkiye'ye gelişi nedeniyle verilen yemeğe ünlü isimler büyük ilgi gösterdi.

Davetin şıklarıRalph Lauren markasının Türkiye'ye gelişi nedeniyle önceki akşam verilen yemeğe, moda ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri büyük ilgi gösterdi.
Kadın davetlilerin şıklık yarışına girdiği gecenin en göze çarpan isimleri ise Cem Hakko'nun sevgilisi Ronit Gülcan ile ünlü manken Tülin Şahin'di.
Sosyetenin büyük yarışı
Dünyaca ünlü Ralph Lauren markasının İstinye Park'taki mağaza açılışından bir gün önce, İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü Rektörlük Binası'nda bir yemek verildi. Yemeğe Tansa Mermerci Ekşioğlu, Ender Mermerci, Kaya Çilingiroğlu, Feraye Tanyolaç, Ronit Gülcan, Eda Taşpınar, Deniz Berdan, Suzan Sabancı Dinçer, Heves Ekinci ve Mustafa-Luset Taviloğlu'nun da arasında bulunduğu yaklaşık 200 kişilik bir davetli grubu katıldı.
Öte yandan kadın davetlilerin neredeyse tamamı, girdikleri şıklık yarışı ile dikkatleri üzerlerine çekti. Birbirinden şık gece elbiseleri içinde rektörlük binasına gelen konuklar, mankenleri aratmadı. Bir süredir iş için İtalya'da bulunan Tülin Şahin de İstanbul'a dönmüş ve ayağının tozuyla bu yemeğe koşmuştu. Ünlü manken, davete markanın kendisi için özel olarak tasarladığı mor renkli elbiseyle katıldı. Ralph Lauren'in mağaza koordinatörü Sedef Baran ise yaptığı kısa konuşmada, markanın Türkiye pazarında son derece başarılı olacağına inandıklarını söyledi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle