Gündem Haberleri

  Datça'da dedikodu cinayeti

  Mehmet ÇİL/DHA
  27.12.2009 - 12:27 | Son Güncelleme:

  MUĞLA'nın Datça İlçesi'nde, oto boyacısı 26 yaşındaki Halil Yılmaz, kız kardeşi hakkında kötü konuştuğunu iddia eden oto tamircisi 33 yaşındaki Tuncel Duran'ı çıkan kavgada bıçaklayarak öldürdü.

  Olay, geçen cuma günü Sanayi Çarşısı'nda meydana geldi. Evli ve bir çocuk babası oto tamircisi Tuncel Duran, arkadaşları 29 yaşındaki Tayfur Muslu ve 33 yaşındaki Mehmet Turgut'u yanına alarak, kız kardeşi hakkında kötü konuştuğu iddia edilen oto boyacısı Halil Yılmaz'ın Sanayi Çarşısı'ndaki işyerine gitti. Tuncel Duran, iddiaya göre, işyerinden dışarı çağırdığı Yılmaz'ın üzerine birden bire atılarak vurmaya başladı. Halil Yılmaz da çıkardığı bıçağı Tuncel Duran'ın vücudunun değişik yerlerine sapladı. Kalbine, karaciğerine ve kalçasına bıçak darbeleri isabet eden Tuncel Duran, hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybetti.

  Olayın ardından Halil Yılmaz ile ölen Tuncel Duran'ın arkadaşları Tayfur Muslu ve Mehmet Turgut polis tarafından gözaltına alındı. Sorgularının ardından mahkemeye sevk edilen 3 kişiden Halil Yılmaz, tutuklandı, Tayfur Muslu ve Mehmet Turgut ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı