Gündem Haberleri

  Dansöze tecavüz eden zanlı yakalandı

  Erol AKKIR/ANTALYA, (DHA)
  28.08.2009 - 14:21 | Son Güncelleme:

  Antalya'da 5 yıldızlı otellerde dans gösterisi yapan 23 yaşındaki D.C.Ç.'ye, iş çıkışı evine bırakma bahanesiyle götürdüğü ormanlık alanda tecavüz ettiği öne sürülen 25 yaşındaki M.Ö. yakalandı.

  Gece kulüpleri ve 5 yıldızlı otellerde dansözlük yapan D.C.Ç., iki hafta önce sabaha karşı işten çıktı. Evine doğru yürüyen D.C.Ç.'nin yanına yaklaşan otomobildeki kişi, kendisinin de otel müşterisi olduğunu söyleyerek, genç kadının nereye gittiğini sordu. D.C.Ç. evinin olduğu mahallenin adını verince, kendisinin de o yöne gittiğini, isterse götürebileceğini söyledi. Bunun üzerine otomobile binen D.C.Ç., bir süre sonra aracın farklı yöne gittiğini farketti. Sürücüye yanlış yöne gittiğini ve inmek istediğini söyleyen kadınla hiç konuşmayan sürücü genç, Antalya-Korkuteli karayolu üzerinde bulunan mesire yeri Güver Uçurumu'na gitti.

  Burada otomobili durduran genç, D.C.Ç.'nin üzerine saldırdı. D.C.Ç., tecavüze kalkışan adama direnmeye çalışsa da başarılı olamadı. D.C.Ç.'ye otomobil içinde tecavüz eden saldırgan, daha sonra onu otomobilden dışarı itti. D.C.Ç., yola kadar yürüyüp bir taksiye binerek Asayiş Şube Müdürlüğü'ne gelip şikayetçi oldu.

  Polis, dansözün verdiği eşkal bilgileri ve teknik özellikleri değerlendirerek, tecavüz şüphelisi olduğu iddia edilen M. Ö.'nün kimliğini belirledi. Şüphelinin 2 sahte kimlik kullandığını tesbit eden polis, takip sonucu M.Ö.'nün olayın hemen ardından önce İzmir'e, daha sonra Denizli'ye gittiğini belirledi. Teknik takip sonucu şüphelinin dün gece Denizli'den Antalya'ya gelmek üzere harekete geçtiğini tespit eden polis, M.Ö.'yü Antalya'nın Korkuteli İlçesi'nde yakaladı. Yetkililer, gözaltındaki M.Ö.'nün ifadesinin ardından Adliye'ye sevk edileceğini söyledi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı