GeriGündem Damadın işsizlik cinneti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Damadın işsizlik cinneti

GAZİANTEP'te işsizlik yüzünden cinnet geçiren 31 yaşındaki Mehmet Sait Polat, eşini, kayınpederini ve kayınvalidesini bıçaklayarak yaraladı.

1 yaşındaki kızı Ayşe'yi de rehin alarak kendisini oturma odasına kilitleyen Polat, komşuların durumu haber etmesi üzerine olay yerine gelen polisin ikna etmesi sonucu kızına zarar vermeden gözaltına alındı.

Olay, bugün öğlen saatlerinde Kıbrıs Mahallesi Yıldız Sokak'ta meydana geldi. İnşaat işçisi Mehmet Sait Polat'ın bir süredir işsizlik yüzünden tartıştığı eşi 26 yaşındaki Yüksel Polat, bir hafta önce evi terk ederek kızı 1 yaşındaki Ayşe ile babasının evine döndü. Kayınpederi 54 yaşındaki Mehmet Cice'nin evine gelen Mehmet Sait Polat, barışmak istediği eşinin olumsuz yanıt vermesi ve kayınpederinin de “İşini düzelt, öyle gel” demesi üzerine öfkelendi. Mehmet Sait Polat, mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla kayınpederi Mehmet Cice, kayınvalidesi 50 yaşındaki Rabia Cice ve eşi Yüksel Polat'ı yaraladı. 1 yaşındaki kızı Ayşe'yi de rehin alarak kendisini oturma odasına kilitleyen Mehmet Sait Polat, komşuların durumu haber etmesi üzerine olay yerine gelen polisin ikna etmesi sonucu kızına zarar vermeden gözaltına alındı.

Yaralanan Yüksel Polat, Nizip Devlet Hastanesi'ndeki ilk müdahalesinin ardından Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'ne, Mehmet Cice ve Rabia Cice ise 25 Aralık Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle