Gündem Haberleri

  Cumhurbaşkanı'nın konvoyunu alarma geçirdiler

  Özgür ALTUNCU / İdris TİFTİKÇİ, İstanbul DHA
  21.07.2017 - 14:01 | Son Güncelleme:

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konvoyu 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne girerken otoyol kenarında yürüyen biri kadın iki kişi polisin dikkatini çekti. Bir polis memuru yanlarına gidip kimliklerini sordu. Metrobüse binmek için sıkışık trafikte araçtan indiklerini söyleyen iki kişi serbest bırakıldı.

  Fotoğraflar: Serkan OCAK / Hürriyet

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün gece İstanbul'a geldi. Geceyi Kısıklı'daki konutunda geçiren Erdoğan Cuma namazı için Beşiktaş'a geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konvoyu 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne girerken otoyol kenarında yürüyen biri kadın iki kişi polisin dikkatini çekti.

  Cumhurbaşkanının konvoyunu alarma geçirdiler

  Bir polis memuru yanları gidip kimliklerini sordu. bu esnada Altunizade'de bulunan trafik ekibi de hızla olay yerine geldi. Polisin eşlik ettiği iki kişi yol dışına çıkarıldı. Metrobüse binmek için sıkışık trafikte araçtan indiklerini söyleyen iki kişi serbest bırakıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Cuma namazı için Çırağan Sarayı'nın karşısında bulunan Yahya Efendi Camii'ne gitti. Çevrede geniş güvenlik önlemleri alındı.

  Köprü girişindeki yayalar heyecan yarattıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın konvoyu 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne girerken otoyol kenarında yürüyen biri kadın iki kişi polisin dikkatini çekti. Bir polis memuru yanları gidip kimliklerini sordu. Polisin eşlik ettiği iki kişi yol dışına çıkarıldı. Metrobüse binmek için sıkışık trafikte araçtan indiklerini söyleyen iki kişi serbest bırakıldı.
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı