Gündem Haberleri

  Cumhurbaşkanı yoldaki yaralıya yardım etti

  Hürriyet Haber
  21.05.2010 - 16:19 | Son Güncelleme:

  İstanbul’da Huber Köşkü'ne doğru ilerleyen Cumhurbaşkanı Gül, Beşiktaş'ta yerde yatan yaralıyı fark edince konvoyundaki özel sağlık ekibine talimat vererek kazazedeye müdahale ettirdi.

  ÖZEL SAĞLIK EKİBİ MÜDAHALE ETTİ

   

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, açılışını yaptığı Beşiktaş'taki Ertuğrul Tekke Camii'nde cuma namazı kıldıktan sonra Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile birlikte Conrad Otel'e geçti. Gül, burada Davutoğlu ile yemek yedi, ardından da Tarabya'daki Huber Köşkü'ne doğru yola çıktı. Gül, konvoyuyla ilerlerken Beşiktaş Barbaros Bulvarı'nda yerde yatan yaralıyı farketti. Bir taksinin çarptığı öne sürülen 60-65 yaşlarındaki Orhan Bakırer'in yardımına Cumhurbaşkanı Gül'ün talimatıyla konvoydaki özel ambulanstaki sağlık ekibi müdahale etti. Bakırer'e, kendisinin çarpmadığını iddia eden taksi sürücüsü Feridun Yılmaz, "Araçlar için yeşil yanıyordu. Bir araç çarpıp önüme fırlattı" dedi.

   

  Bakırer'e taksinin çarptığı söyleyen bir görgü tanığı ile taksi sürücüsü arasında kısa süreli tartışma yaşandı.  Durumunun ciddi olduğu belirtilen yaralı Orhan Bakırer, Gül'ün özel ambulansı ile Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gönderildi. Taksi sürücüsü ise ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı