GeriGündem Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gol sevinci
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  17
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gol sevinci

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gol sevinci

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Avusturya-Türkiye maçını izlerken Hakan Çalhanoğlu'nun golüne böyle sevindi

A Milli Takım, Euro 2016 öncesi hazırlık maçında karşılaştığı Avusturya'yı, Hakan Çalhanoğlu ve Arda Turan'ın golleriyle 2-1 mağlup etti.

Karşılaşmayı ABD ziyaretine gittiği sırada uçakta bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan da izledi. Hakan Çalhanoğlu'nun 43. dakikadaki frikik golü uçakta bulunanlar ve Erdoğan tarafından büyük bir sevinçle karşılandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğanın gol sevinci

Washington'daki temaslarına başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, düşünce kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.

Erdoğan, konakladığı St. Regis Oteli'nde, bazı düşünce kuruluşlarının temsilcileriyle görüştü.

Basına kapalı gerçekleşen görüşmeye, ABD Başkanı Barack Obama'nın özel asistanı, Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi Avrupa İlişkileri Kıdemli Genel Müdürü Karen Donfried, Washington Enstitüsü yöneticisi Michael Singh, Woodrow Wilson Merkezi Başkanı Jane Harman, Georgetown Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Joel Hellman, SAIS/Johns Hopkins Üniversitesi Dekanı Prof. Vali Nasr'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda düşünce kuruluşu temsilcisi ve akademisyen katıldı.

Görüşmede, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş da bulundu.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle