Gündem Haberleri

  Cuma mesajlarında en güzel seçenekler

  Hürriyet Haber
  09.06.2017 - 08:43 | Son Güncelleme:

  Cuma mesajları Ramazan ayında da cuma günlerinin en çok araştırılan konusu olmaya devam ediyor. Bir yandan oruç ibadetini yerine getirmeye çalışırken bir yandan da sevdiklerine güzel temennilerde bulunmak ve onları mutlu etmek için en güzel Cuma mesajını bulmaya çalışıyor. Ramazan ayının ikinci cuması olan bu hayırlı günde sosyal medya hesaplarınızdan veya telefonunuzdan atabileceğiniz en güzel Cuma mesajlarını derledik.

  Cuma mesajları için araştırmalar günün erken saatlerinden başladı. Bu hafta Ramazan ayının ikinci haftasını tamamlayacak olan tüm Müslümanlar, 'Ramazan Ayı'nda gönderilecek en güzel cuma mesajlarını bulmak istiyor. İşte, bu özel günde dostlarınıza ve yakınlarınıza iletebileceğiniz en güzel Cuma mesajları!

  Cennet bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine oisun. Hayırlı nurlu cumalar.

  Allah'ım! Dillere destan, yürekiere ferahiık oian Merhametin iie günahlarımızı affeyle. Amin tüm müslümanların cuması mübarek olsun. Hayırlı, bereketli, huzurlu ve sağlık dolu günler dilerim.

  İmkaniarın bittiği yerde iman vardır. Derdin ne kadar büyük olursa olsun, derdinden büyük Allah vardır. Cumanız Mübarek Olsun.

  Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damia da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

  Allah'ım, 'kin, kibir ve kim ne der' hastalıklarından sana sığınırım. Bu güzel cuma gününü senin rızan için sevgi ve muhabbet içinde geçirmeyi nasip eyle. Amin. Cumamız mübarek olsun.

  Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı oian Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri ainımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

  Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabui eyle! Ahir ve akıbetimi hayır eyle. Son nefesimde Kelime-i tevhid söylememi nasip eyie. Ölmüşlerimi af ve mağfiret eyle. Duaiarın geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim duaiarımızı kabul etsin. Bizieri Rahmetinden mahrum bırakmasın hayırlı cumaiar inşallah.

  Makbui, dua ve tövbeierimizi kabui, sağiığımızı daim, kazancımızı bereketi, kalplerimizi ve evierimizi huzurla doldursun İnşallah. Hayırlı Cumaiar…

  Cuma günieri, duanın kabui oiacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetiidir. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaiarı kabui etsin inşallah.

  Allah’ın seiamı rahmeti, bereketi üzerimize oisun! Günümüz aydın Cumamız mübarek oisun! Hayıriı Cumalar.

  Allah’tan bir dua gibi Peygamber’den bir armağan gibi sevabınız boi olun! Hayırlı Cumalar…

  Rabbim Seni bugün de dua edenierden her daim şükredenierden, sevmeyi biienierden, Ya Rabbi Cennette gezenierden eyie! Hayıriı Cumaiar.

  Allah'ın Seiamı Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın Cumamız Mübarek Oisun! Hayıriı Cumaiar.

  Ettiğin her dua derdine deva, sağiığına şifa, gözüne nur, göniüne huzur, aiiene ve sevdikierine huzur getirsin. Hayıriı cumaiar diierim.

  Allah’ım! Ruhumu daraitma, kaibimi karartma, darda koyup aratma, Hak yoiundan saptırma, beni senden başkasına yaivartma. Amin. Hayırlı cumaiar..

  Önce yoiiar uzanır hakka yürümek için; tomurcukiar, güiier açar onu görmek için, dua eden biri var senin için… Sen de dua et Aiiah için… Cumanız mübarek oisun.

  Öyle bir dua et ki günahın tövbenin büyükiüğünden ağlasın. Şeytandan yaradana sığınki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayıriı Cumalar.

  Kalbimiz iman ile göniümüz İsiam iie dilimiz Kur’an iie kuiağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun… Evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar…

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı