GeriGündem Çorum'daki düğünde akılalmaz olay! 25 kişi hastaneye kaldırıldı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çorum'daki düğünde akılalmaz olay! 25 kişi hastaneye kaldırıldı

Çorum'daki düğünde akılalmaz olay! 25 kişi hastaneye kaldırıldı

Çorum'da düğün salonunda çıkan arbede sonrası sıkılan biber gazından etkilenen, aralarında gelin ve damadın da bulunduğu 9'u çocuk 25 kişi hastaneye kaldırıldı.

Olay, akşam saatlerinde kent merkezinde bulunan düğün salonunda meydana geldi.

Gelin R.G. ile damat M.G'nin düğünü sırasında, salon dışında kimliği belirsiz kişiler arasında tartışma çıktı. Salon dışında başlayıp içeriye de sıçrayan tartışma, kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü.

Düğündeki kavgada biber gazı sıkıldı: Gelin, damat ve 25 kişi gazdan etkilendiÇorum'da düğün salonunda çıkan arbede sonrası sıkılan biber gazından etkilenen, aralarında gelin ve damadın da bulunduğu 9'u çocuk 25 kişi hastaneye kaldırıldı.

İddiaya göre kavga eden kişilerden birisi yanında bulunan biber gazını rastgele sıkmaya başladı. Düğün sahipleri ve davetlilerin şoke eden olayda, biber gazını sıkan şüpheli salondan kaçarak uzaklaştı. Salonda kısa sürede etrafa yayılan gazdan etkilenen davetlilerin bir kısmı da salon dışına çıktı. Yaşanan panik nedeniyle gelin ve damadın yanı sıra salondakiler de dışarı çıkarak, durumu polise bildirdi. Haber verilmesi üzerine düğün salonuna çok sayıda ambulansla birlikte polis ekibi sevk edildi.

 

Çorumdaki düğünde akılalmaz olay 25 kişi hastaneye kaldırıldı

Gazdan etkilenen gelin ve damat ambulansta sağlık kontrolünden geçirilirken, aralarında çocuk ve yaşlıların da bulunduğu 25 kişi, ambulans ve otomobillerle Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Göğüs Hastalıkları Hastanesi'ne kaldırıldı.

Çorumdaki düğünde akılalmaz olay 25 kişi hastaneye kaldırıldı

Hastanelere sevk edilenler tedavilerinin ardından taburcu edilirken, polis kavgaya karışan ve düğünde biber gazı sıkan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle