Gündem Haberleri

  Corinthians, Carlos'un fiyatını açıkladı

  Hürriyet Haber
  17.12.2009 - 10:56 | Son Güncelleme:

  Corinthians Kulübü Başkanı Andres Sanchez, henüz Fenerbahçe'den ayrılmayan Roberto Carlos'u çabuk sahiplendi, “O artık bizim oyuncumuz. Real Madrid eğer onu istiyorsa 12 milyon 600 bin dolara veririz” dedi.

  Corinthians Kulübü Başkanı Andres Sanchez, Roberto Carlos'un Real Madrid'e gideceği yönündeki haberlere tepki gösterdi, “Carlos artık bizim oyuncumuz. Madrid eğer çok istiyorsa bonservis bedeli 12 milyon 600 bin dolardır” dedi.

  Fenerbahçe ile resmi bağlarını henüz koparmamasına rağmen Carlos'u kendi oyuncusu gibi gören Sanchez, elinde resmi sözleşme olmasa da bir ön anlaşmanın bulunduğunu belirtti, “Artık bu işten geri adım atılacağını sanmıyorum. Biz Roberto Carlos ile el sıkıştık. Real Madrid ödeme yaparsa sorun çıkartmayız” ifadelerini kullandı.

  Bu arada Brezilya'nın Lancenet Gazetesi'ne röportaj veren Roberto Carlos, Fenerbahçe ile olan sözleşmesinin salı günü karşılıklı feshedildiğini, 23 Aralık'ta dönüş için yola çıkacağını söyledi.

  Brezilyalı yıldız, artık Corinthians'ın resmi oyuncusu olduğunu belirterek, “Sözleşmem 2+1 yıllık. 2011'de yeniden masaya oturacağız. Kendimi hâlâ dinç hissediyorum. Sanırım futbolu bırakana kadar dört kupa daha alabilirim” dedi.

  DİĞER HABERLER

    

    

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı