Gündem Haberleri

  Conrad İstanbul’da Wi-Fi teknolojisi

  Hürriyet İnternet
  10.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İstanbul’un en büyük otellerinden Conrad Istanbul tüm odalarında, konferans salonlarında ve genel alanlarda “wireless fidelity” adıyla bilinen Kablosuz Internet Bağlantısı hizmetini vermeye başladı. Yüksek hızlı İnternet bağlantısında Cisco Systems, Inc firmasının Wi-Fi bölge standartlarına göre onaylanmış en son teknoloji ürünlerinden yararlanıldı.

  2004 ve 2005 yıllarında dünya seyahat ödülü olan “Avrupa’nın En Lüks İş Oteli” ödülünü alan Conrad Istanbul, İnternet erişilebilirliğini artırmak için yeni adımlar attı; dev otel, tüm odalarında, konferans salonlarında ve genel alanlarda “wireless fidelity” adıyla bilinen Kablosuz Internet Bağlantısı hizmetini vermeye başladı.

   

  Conrad Istanbul’daki Wi-Fi ağı 64 erişim noktası içeriyor. Konuklara, otelin 590 odasının ve suitlerinin tümünde, otelin lobisinde ve genel alanlarında kendi Wi-Fi uyumlu dizüstü bilgisayarlarını veya avuç içi cihazlarını kullanarak Wi-Fi yüksek hızlı kablosuz İnternet kanalıyla ağa erişebilme olanağı sunuluyor. Buna ek olarak, iş merkezinin toplam 3.000 m2 alana yayılan 30 toplantı odasında ve etkinlik alanlarında yüksek hızlı İnternet erişim olanağı bulunuyor.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı