Gündem Haberleri

  Çocukluk aşkıyla evlendi

  Osman Nuri BOYACI/DENİZLİ, (DHA)
  26.12.2009 - 16:59 | Son Güncelleme:

  DENİZLİ'de üç ay önce intihar eden Funika Holding Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nuri Sözkesen'in büyük oğlu Kemal, çocukluk arkadaşı Rana Asal'la evlendi. EGS Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki nikah töreninde, duygusal anlar yaşandı.

  DÜĞÜNDEN FOTOĞRAFLAR

  Ekim ayı başında fabrikasında başına dayadığı tabancayla yaşamına son veren Funika Holding Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nuri Sözkesen'in ölümünden sonra İngiltere'den dönerek, annesi İlknur Sözkesen'le birlikte fabrikanın başına geçen büyük oğlu Kemal Sözkesen evlendi.

  25 yaşındaki Kemal Sözkesen, Rana Asal ile 23 yıllık arkadaşlığını yaşam boyu birlikteliğe dönüştürdü. Rana Asal'la, Kemal Sözkesen'in nikahını Denizli Belediye Başkanı AK Partili Nihat Zeybekci kıyarken, nikah şahitliklerini ise Vali Yavuz Erkmen, İl Emniyet Müdürü Atilla Çınar ve Kemal Sözkesen'in dedesi Ali Haydar Özberk ile gelinin dedesi Erdoğan Günaydın yaptı.

  Anne İlknur Sözkesen, davetlileri kapıda karşılarken, nikahı kıyan Belediye Başkanı Zeybekci, Sözkesen çiftine ömür boyu mutluluklar diledi. Nihat Zeybekci, Osman Nuri Sözkesen'in hep gülümseyen bir insan olduğunu, Denizli'nin yetiştirdiği önemli kişilerden biri olduğunu belirtti. Zeybekci, “Baban hep gülümseyen bir insandı. Umarım sen de baban gibi mutlu bir yaşam sürüp, onun gibi gülümsersin” dedi. Nikahta Sözkesen çiftinin 23 yıllık arkadaşlıklarını gösteren slayt gösterisi de yapıldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı