Gündem Haberleri

  Çocuklarıyla birlikte kayboldu

  Ferah IŞIK/DENİZLİ, (DHA)
  31.12.2009 - 13:52 | Son Güncelleme:

  DENİZLİ’de oturan 28 yaşındaki Sultan Koparan, 3 çocuğuyla birlikte esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu.

  İnşaat firmasında görevli 43 yaşındaki İbrahim Koparan, üç gündür hiçbir haber alamadığı eşinin geçen haziran ayında da R.G. tarafından kaçırıldığını iddia etti.

  Atalar Mahallesi’nde oturan Sultan Koparan, 29 Aralık günü çocukları Selenay (9), Bengü Su (6) ve Ramazan (3) ile birlikte esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. 3 gündür eşinden hiçbir şekilde haber alamayan inşaat firması çalışanı İbrahim Koparan, emniyete ve savcılığa suç duyurusunda bulundu. Koparan, eşinin geçen haziran ayında da kızının okul arkadaşının babası olan R.G. tarafından kaçırılıp Bolu’ya götürüldüğünü ve esrar içirilip 250 bin TL’lik borç senedi imzalamak durumunda bırakıldığını iddia etti.

  Eşi ve çocuklarının hayatından endişe ettiğini söyleyen Koparan, “Daha önce eşimi kaçıran R.G, 250 bin TL'lik borç senedi imzalatmış, esrar içirmiş. Bunlar eşimin savcılığa verdiği ifadede var. Eşim, fırsat bulup Bolu'dan kaçıp Denizli'ye döndü ve R.G.’den şikayetçi oldu. R.G. şikayet olayından sonra eşimi ve çocuklarımı öldüreceğini söyleyip tehdit etmiş. Eşim korkusundan ifadesini geri çekip, kendi isteğiyle kaçtığını söyledi. Bunun üzerine R.G hakkında savcılık takipsizlik kararı verdi. Tehditler devam edince eşim ilaç içerek intihara teşebbüs etti. Bu kez de tehditlere dayanamayıp çocuklarımla birlikte kaçmış ya da yine kaçırılmış olabilir” diye konuştu.

  Koparan, R.G. hakkında da savcılığa suç duyurusunda bulunacağını kaydetti. Sultan Koparan ve 3 çocuğunun esrarengiz kayboluşuyla ilgili ise soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı