Gündem Haberleri

  Çocuklarını kafeste büyütmüşler

  Hürriyet Planet
  05.05.2011 - 13:22 | Son Güncelleme:

  ABD'de Gore çiftinin evini basan polis, hiç beklemediği bir manzarayla karşılaştı.

  Virginia eyaletinin Gloucester'da bölgesinde soygun şüphesiyle geçen hafta Brian (29) ve Shannon Gore (24) çiftinin yaşadığı evi incelemek isteyen polis, karanlık bir odada çırılçıplak olarak kafese kapatılmış ve açlıktan ölmek üzere olan bir kız çocuğu ve bahçede gömülü bir bebek cesedi buldu.

  Kafeste geçen yazdan beri kapalı olduğu düşünülen küçük kızın, bir deri bir kemik kaldığı, kendi dışkısının vücudunun her yerine bulaştığı ve açlıktan dökülen derisini yemeye başladığı bildirildi.

  Polis, çıkarıldıkları mahkemede tutuklanan çiftin, 5-6 yaşında olduğu sanılan kızlarının Down sendromlu olduğunu ve onu korumak için kafese kapattıklarını öne sürdüğünü açıkladı.

  Çiftin ifadelerinde, küçük kızın sabahları kurabiye ve akşamları sandviçle beslendiği, evde doğduğu ve nüfusa kayıtlı olmadığı belirtildi.

  Polis, evdeki incelemesinde bahçede gömülü bir bebek cesedi buldu. Evde ayrıca bir aylık bir bebeğin daha olduğu ancak durumunun iyi olduğu belirtildi.

  Bebek ve kafesten çıkartılan küçük kız korumaya alındı.

  Komşuları, 2008'de evlenen çiftin evinde yaşanan dehşetten dolayı şoka uğradıklarını belirterek, evin çevresine üzerinde "Tanrı çocukları korusun" yazılı kartonlar ve çiçekler bıraktılar.


   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı