Gündem Haberleri

  ÇOCUK YILDIZIN EVLAT ACISI

  Gürkay GÜNDOĞAN/ZONGULDAK, (DHA)
  17.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  1990'lı yıllarda TRT'nin çocuk yıldızlarından biri olan Deniz Gökçe Kayhan'ın dün Adana’daki evlerinin balkonundan düşerek yaşamını yitiren kızı 2 yaşındaki Eylül’ün cenazesi, Zonguldak’ta gözyaşlarıyla toprağa verildi.

  Cenazede küçük kızının tulumunu boynuna asan Deniz Gökçe Kayhan, eşi ve oyuncu arkadaşlarının yardımıyla güçlükle ayakta durabildi.

  KIZINA BÖYLE VEDA ETTİ

  Aynı zamanda Adana Devlet Tiyatrosu Müdür Yardımcısı olan oyuncu Deniz Gökçe Kayhan ve Zonguldaklı tiyatrocu Oğuzhan Kayhan çiftinin kızları Eylül, dün Adana’da 7’nci kattaki evlerinin balkonundan düşerek yaşamını yitirdi. Küçük kızın cenazesi bu sabah Zonguldak’a getirildi. Acılık Camii’nde kılınan cenaze namazına Kayhan çiftinin yakını olduğu öğrenilen eski Kültür ve Turizm Bakanı Fikri Sağlar, eşi Serap sağlar, oyuncular Deniz Çakır, Mehmet Atay, Saygın Soysal, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Ankara ve Adana Devlet Tiyatrosu’ndan çok sayıda oyuncu katıldı.

  Cenaze namazına küçük kızının tulumunu boynuna asarak katılan Deniz Gökçe Kayhan, gözyaşlarına boğuldu. "Bekle beni kızım" diyerek ağlayan Kayhan, oyuncu arkadaşlarının yardımıyla güçlükle ayakta durabildi. Cenazede, ünlü oyuncu Deniz Çakır da gözyaşlarını tutamadı.

  Küçük kızın cenazesi, öğle namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından Ontemmuz Mahallesi’ndeki Aile Mezarlığı’nda toprağa verildi.

   

   

   

   

   

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı