Gündem Haberleri

  Çocuğunu görebilecek

  Murat KAZANCI / İSTANBUL
  11.05.2011 - 03:00 | Son Güncelleme:

  Fotoğraf sanatçısı Ahmet Ağaoğlu’nun, kendisi gibi fotoğraf sanatçısı olan Bennu Gerede aleyhine çocukları Kai’yi göstermediği iddiasıyla açtığı dava sonuçlandı. Karar, Ağaoğlu’nun yüzünü güldürdü.

  Şişli 1. Aile Mahkemesi, Ahmet Ağaoğlu ile Bennu Gerede’yi karşı karşıya getiren “çocuk” davasını önceki gün karara bağladı. 1.5 yıl süren dava sonunda, babanın oğluyla görüştürülmesine karar verildi. Karara göre Ağaoğlu, 3,5 yaşındaki oğlu Kai ile her ayın 1’inci ve 3’üncü cumartesi günleri, sabah 10.00’dan pazar günü 17.00’ye kadar görüşecek. Ağaoğlu, ayrıca dini bayramların 2’nci günü yine sabah 10.00’dan 3’üncü günü 17.00’ye kadar oğlunu görebilecek.
  Kararda, “Ahmet Ağaoğlu’nun tedbiren belirlenen görüşme saatlerinde oğluyla çok iyi ilgilendiği, içki kullandığı ancak bunun günlük hayatını olumsuz etkileyecek düzeyde olmadığı, son bir yıldır da nadiren kullandığı, ayrıldıkları dönemde Bennu Gerede’ye şiddet uyguladığı yönünde açılan davanın şikayetten vazgeçme nedeniyle düştüğü” belirtildi.

  ‘Beni dövdü’ demişti

  Çocuğunu görebilecek


  Ahmet Ağaoğlu, Bennu Gerede’ye 2,5 yıl süren ilişkilerinden dünyaya gelen oğullarını göstermediği iddiasıyla dava açmıştı. Ağaoğlu, ilişkilerinin 2009’da son bulduğunu, Gerede’nin isteğine bağlı ve düzensiz görüşmeler sonucu çocuklarının baba sevgisinden yoksun kaldığını iddia etmişti. Davaya cevap dilekçesi gönderen Bennu Gerede ise Ağaoğlu’nun kendisine şiddet uyguladığını öne sürmüştü.      

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı