Gündem Haberleri

  Çıplak intikam

  Tolga YANIK/DHA
  15.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Konya’da 44 yaşındaki K.K. birlikte yaşadığı 16 yaşındaki A.Ü.’ye cepten mesaj yollayarak taciz eden evli iki komşusunu, iki arkadaşıyla dövüp çırılçıplak soyduktan sonra yol kenarına bıraktı. Sonra da ailelerini arayıp, “Kocalarınız çıplak, gidin alın” dedi ve polise teslim oldu.

  KONYA’nın Selçuklu ilçesinde 16 yaşındaki A.Ü. bir süredir 44 yaşındaki K.K. ile birlikte yaşıyordu. 2 ay önce bir çocuk dünyaya getiren A.Ü. bir süre önce evini iki sokak öteye taşıdı. İddiaya göre A.Ü., eski komşuları A.K. (28) ve C.A. (23) tarafından cep telefonuyla taciz edildi. Evli komşularının 2 ay boyunca buluşmak istedikleri A.Ü., durumu birlikte yaşadığı K.K.’ya (44) anlattı.

  TACİZCİLERİ ÇIRILÇIPLAK SOYUP SOKAĞA ATTI / WEB TV

  K.K., tacizcilerin telefonuna “Oruç Sokak’taki parkta buluşalım” yazılı mesaj gönderdi.

  Dövdüler, soyup yola bıraktılar

  Çıplak intikam Çıplak intikam

  K.K. önceki gece 23.30’da yanına iki arkadaşını alarak buluşma yerine gitti. K.K. ve arkadaşları randevu yerine gelen 2 kişiyi biber gazıyla etkisiz hale getirdikten sonra silah zoruyla otomobile bindirip Konya-Karaman çevre yoluna götürdü. Burada şüpheliler iki genci döverek üstlerindeki kıyafetlerini çıkarıp, çıplak halde Karatay Belediyesi’ne ait hobi bahçelerinin yanına bıraktı. K.K., 2 kişinin eşlerini telefonla arayıp, “Kocalarınız çıplak halde yolun kenarında, gidin alın” dedi. Bu sırada bahçenin güvenlik görevlileri olayı görüp polise haber verdi. 2 genç ambulansla hastaneye kaldırılırken, üstlerine ambulanstaki battaniye ve çarşaflar örtüldü. C.A.’nın bırakıldığı yerde bulduğu boş bir çuvalı üstüne giydiği görüldü. Polis, A.K. ve C.A.’nın elbiselerini  Oruç Sokak’taki bir çöp bidonunda buldu. Bu sırada K.K. polis merkezine giderek teslim oldu, yardım eden 2 arkadaşı da yakalandı. Gerçek yaşının 21 olduğunu öne süren A.Ü. de kucağında 2 aylık bebeğiyle polis merkezine gelip ifade verdi.

  Elbiseleri çöpte bulundu

  İki genç hastaneye kaldırılırken, üstlerine ambulanstaki battaniye ve çarşaflar örtüldü.  Polis gençlerin elbiselerini yakındaki bir çöp bidonunda buldu.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı