Gündem Haberleri

  Çılgın İkili 2

  Hürriyet Haber
  01.10.2003 - 12:16 | Son Güncelleme:

  "Çılgın ikili" geri döndü.Üstelik bu kez hem başlarına gelenler biraz daha soluk kesici, hem de seyirciyi biraz daha fazla güldürüyorlar. Michael Bay'in yönettiği Çılgın İkili'de 2 (Bad Boys) kahramanlarımız Martin Lawrence ve Will Smith yine işbaşında.

  FİLMİN KONUSU

  Bu yeni macerada tehlikenin olduğu kadar kahkahanın da dozu artıyor. Miami narkotik bürosunun dedektifleri Mike Lowrey (Smith) Marcus Burnett (Lawrence) şehirdeki ecstasy akışını durdurmakla görevli ileri teknoloji donanımlı özel birlikte görev yaparken, bilmeyerek ölümcül bir komployu ortaya çıkarırlar. Bu komplonun başrol oyuncusu ise, yoluna çıkan herkesi öldürerek, şehrin yayılmakta olan uyuşturucu ticaretini kontrol etmeye ve suç imparatorluğunu genişletmeye kararlı bir uyuşturucu baronudur.

  İşleri daha da kötü yapan şey, Marcus’un gizli görevde bir ajan olan güzel kızkardeşi Syd’in (Gabrielle Union) çapraz ateş altında kalarak, kahramanlarımızı yasaları çiğneme noktasına getirmesidir. İkilinin üstlendiği görev Mike ile Syd arasında romantik bir yakınlaşmanın başlamasıyla daha da karmaşık bir hâl alır. Bu durum karşısında aşırı korumacı ağabey Marcus’un aklı başından gider.

  Ama Marcus ve Mike’ın Tapia’yı ele geçirebilmek için aralarındaki sorunları hâlletmeleri gerekmektedir. Hele bir de Syd’in kimliği açığa çıkma noktasına gelince, onu kurtarma görevi çılgın ikiliye düşer... 


  FİLMİN KÜNYESİ
  Yönetmen: Michael Bay
  Senaryo:   Ron Shelton,Jerry Stahl  
  Oynayanlar: Martin Lawrence, Will Smith, Jordi Mollà,
  Gabrielle Union, Peter Stormare, Joe Pantoliano
  Resmi sitesi:
  http://www.badboys2.com/

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı