GeriGündem Çifte infazın nedeni başkalarıyla aşk
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çifte infazın nedeni başkalarıyla aşk

Eski eşi ve baldızının katil zanlısı olarak yakalanan koca itiraf etti: ‘‘Onları başka erkeklerle çıktıkları için öldürdüm.’’

Ünye’de cesetleri bulunan Zahide (18) ile ablası Sevgi Durgun'un (23) katil zanlısı eski koca Turgay Odabaşı, İstanbul'da yakalandı. Odabaşı, cinayeti boşandığı eşi Sevgi ve eski baldızının erkeklerle ilişkisi olduğu iddiasıyla işlediğini söyledi. Otopside Sevgi Durgun'un cinsel organına da 1 el ateş edildiği saptandı.

5 yıl evli kaldık

Ünye'deki Ortayılmazlar Mahallesi'nde oturan Zahide ve Sevgi Durgun kardeşlerin cesedi, 3 gün önce Gürcülü Mahallesi Göbeller Mevkii'nde uçurum kenarında bulundu. Olayla ilgili aranan Turgay Odabaşı önceki gün İstanbul'da yakalandı. Odabaşı, polise verdiği ilk ifadesinde Sevgi Durgun ile 5 yıl evli kaldıktan sonra anlaşarak boşandıklarını, kendisinin yurtdışında çalıştığını anlattı ve şöyle devam etti:

Çılgına döndüm

‘‘Halen oturduğu evin kirasını ben veriyordum. Geçen yıl boşanmıştık. Ama yine de görüşüyorduk. Onun ve kız kardeşinin başka erkeklerle ilişkisi olduğunu öğrenince çılgına döndüm. Olay sırasında eski eşim ve baldızım başka erkeklerle ilişkileri olduğunu yalanlayınca, kendimden geçtim. Araç içerisinde başlarına tabanca ile ateş ettikten sonra cesetlerini uçurumdan attım. Sonra da Sevgi'nin cinsel organına tek el ateş ettim.’’

Talihsiz kardeşler toprağa verildi

İstanbul’da yakalanan Turgay Odabaşı çifte cinayeti itiraf etti.Bu arada olaya karıştıkları ve suç delillerini sakladıkları iddiasıyla kimlikleri açıklanmayan 3 kişi de gözaltına alındı. Durgun kardeşlerin cenazeleri ise Aydıntepe Köyü'nde toprağa verildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle