Gündem Haberleri

  Çifte infazın altından aşk ilişkisi çıktı

  Ali AKSOYER/İSTANBUL
  12.01.2006 - 00:28 | Son Güncelleme:

  Ümraniye’de arka koltuğunda 2 yaşlarında bir erkek çocuk bulunan otomobilin içinde öldürülen Harem otogarı bekçisi Zeki Güneş (50) ile sevgilisi Handan Biter’in (25) aşk kurbanı olduğu iddia edildi.

  Soruşturmada 3.5 yıldır birlikte oldukları belirlenen Güneş ve Biter’in iki ayrı tabancayla öldürüldükleri belirlendi. 9 mm ve 7.65 çapında iki silahı kullanan kişilerin olay sırasında otomobilin arka koltuğunda oturdukları, önce Handan Biter’i daha sonra da Zeki Güneş’i öldürdükleri ortaya çıktı. Yapılan incelemede silahların "bitişik atış" yapılarak ateşlendiği belirlendi.

  Kocası ve kardeşi gözaltında

  Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından olaydan sonra başlatılan soruşturmada Handan Biter’in soğutma sistemleri üretimi yapan bir şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışan kocası Şahin B. ile erkek kardeşi Necati B. gözaltına alındı. Eşinin bir başkasıyla ilişkisi olduğunu, bu nedenle bir ay önce boşanma davası açtığını söyleyen Şahin B. ifadesinde cinayetle hiçbir ilgisinin olmadığını söyledi. Polis gözaltına alınan zanlıların barut izi araması için el svaplarının alındığını ayrıca tüm elbiselerinin kan ve barut izi araması için kriminal polis laboratuvarına gönderildiğini bildirdi. Olayla ilgili 3 kişinin daha arandığı belirtildi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı