GeriGündem CHP'nin belediye başkan adayları
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

CHP'nin belediye başkan adayları

ADANA
    Büyükşehir: Ş. Bülent Özülkü  
    Seyhan (Merkez ilçe): Yıldıray Arıkan 
    Yüreğir (Merkez ilçe): Mahmut Keçeli
    Aladağ: Hasan Erkan
    Ceyhan: M. Kadir Önük
    Feke: Yaşar Sapmaz
    İmamoğlu: Mehmet Yumuşakipek
    Karaisalı: Ahmet Karabudak
    Karataş: Levent Ünal
    Kozan: Sacit Öztürk
    Pozantı: Şemsettin Ünver
    Saimbeyli: Recep Ali Kara
    Tufanbeyli: Mustafa Bulu
    Yumurtalık: Zeki Gökoğlu
   
    ADIYAMAN
    Merkez: Murat Ali Bilgiç
    Besni: Mustafa Oluçoğlu
    Gerger: Abdurrahman Özdemir
    Gölbaşı: Sait Özer
    Kahta: Hacı Yusuf Ataş
    Sincik: Mehmet Yıldırım
    Tut: Mahmut Karakuş
   
    AFYON
    Merkez: Murat Bilgili
    Başmakçı: Halil Özcan
    Bayat: Hamza Yiğit
    Bolvadin: İbrahim Karaçimen
    Çay: Şakir Gümüş
    Çobanlar: Erhan Alaçam
    Dazkırı: Mehmet Akgül
    Dinar: Mevlüt Er
    Emirdağ: İsmet Güler
    Evciler: Ali İhsan Özer
    Hocalar: Ali Özer
    Sandıklı: Recep Sandıklı
    Sultandağı: Hasan Akgül
    Şuhut: Ekrem Özsoy
   
    AĞRI
    Merkez: Selahattin Aydın
    Diyadin: Yaşar Özmen
    Patnos: Oğuz Akbay
    Taşlıçay: Salih Aslan
    Tutak: Savcı Sayan
   
    AMASYA
    Merkez: Sefa Özkök
    Göynücek: Murat Mahmut Alaboğa
    Gümüşhacıköy: İlhan Oyan
    Merzifon: Hüseyin Ünsal
    Suluova: Hasan Yarışçı
    Taşova: Necdet Bolulu
   
    ANKARA
    Büyükşehir: Yılmaz Ateş
    Altındağ (Merkez ilçe): Murat Uzun 
    Çankaya (Merkez ilçe): Muzaffer Eryılmaz
    Etimesgut (Merkez ilçe): Mesut Sarıkaya 
    Gölbaşı (Merkez ilçe): Erdal Eren
    Keçiören (Merkez ilçe): Ali Derya Bektaş
    Mamak (Merkez ilçe): Selahattin Öcal
    Sincan (Merkez ilçe): Fevzi Ünal
    Yenimahalle (Merkez ilçe): Ufuk Ataç
    Akyurt: Dursun Tanış
    Ayaş: Ali Başkaraağaç
    Bala: Kemal Tellioğlu
    Çamlıdere: İbrahim Selçuk Gürsoy
    Çubuk: Ali Naci Yeşiltepe
    Elmadağ: Ömer Ağa Kurt
    Evren: Doğan Erdoğan
    Güdül: Halide Doğutepe
    Haymana: Mehmet Öztürk
    Kalecik: Nevzat Şahin
    Kazan: Zekai Çırpanoğlu
    Kızılcahamam: Ali Altınok
    Nallıhan: Süleyman Helvacı
    Polatlı: Sami Çay
    Şereflikoçhisar: Eren Edemen
   
    ANTALYA
    Büyükşehir: M. Ertuğrul Dokuzoğlu
    Akseki: Osman Salih Çelikel
    Alanya: Mustafa Bekar
    Elmalı: Mehmet Tak
    Finike: Mesut Karakoyunlu
    Gazipaşa: Cem Burak
    Gündoğmuş: Ali Rıza Özdemir
    İbradı: Sami Demircioğlu
    Kale: Ünal Çetinkaya
    Kemer: Yavuz Şenocak
    Korkuteli: Ahmet Daloğlu
    Kumluca: Yunus Atıcı
    Manavgat: Atilla Yıldız 
    Serik: Arif Kuş
   
    ARTVİN:
    Merkez: Emin Özgün
    Ardanuç: Yıldırım Demir
    Arhavi: Musa Ulutaş
    Borçka: Vehbi Yılmaz
    Hopa: Turan Kasımoğlu
    Murgul: Mehmet Yıldırım
    Şavşat: Adil Aydın
    Yusufeli: Yüksel Yeşilbağ
   
    AYDIN
    Merkez: Hüseyin Aksu
    Bozdoğan: Selim Tümer Apaydın
    Buharkent: Sami Çengel
    Çine: Osman Aydın
    Didim: Mümin Kamacı
    Germencik: Turgay Çapakçıoğlu
    İncirliova: Yahya Ümit Orbay
    Karacasu: Mustafa Büyükyapıcı
    Karpuzlu: Ekrem Köse
    Koçarlı: Cenaz Şen
    Köşk: Atilla Argun
    Kuşadası: M. Esat Altıngün  
    Kuyucak: Ali Ulvi Akoğlu
    Nazilli: Süleyman Bülbül
    Söke: Necdet Özekmekçi
    Sultanhisar: Ertegün Ünal
    Yenipazar: M.Yüsran Erden
   
    BALIKESİR
    Merkez: Naim Durmaz
    Ayvalık: Hasan Bülent Türközen
    Balya: Zekai Bayram
    Bandırma: Dursun Mirza
    Bigadiç: Türker Yılmaz
    Burhaniye: Fikret Akova
    Edremit: Ahmet Öner
    Erdek: Hasan Genlik
    Gömeç: Orhan Babayiğit
    Gönen: İbrahim Mete Dinç
    Havran: Arif Gürcan 
    İvrindi: İbrahim Karagözoğlu
    Kepsut: Özcan Dursun
    Manyas:İbrahim Canbay
    Marmara: Ahmet Enön 
    Savaştepe: İbrahim Elmas
    Sındırgı: Zeki Ayhan
    Susurluk: Kemal Ayyıldız
       
    BİLECİK
    Merkez: Metin Yaşar
    Bozüyük: Mahmut Fındık
    Gölpazarı: İlyas Ünal
    İnhisar: İbrahim Ünal
    Osmaneli: Orhan Ergül
    Pazaryeri: Hikmet Öztürk
    Söğüt: Hasan Türbedar
    Yenipazar: Mehmet Ünal
       
    BİNGÖL
    Genç: Cezair Çağlar
    Kiğı: Coşkun Güven
    Solhan: Servet Bulut
    Yayladere: Hüseyin Gökçen
    Yedisu: M.Şerif Memioğlu
   
    BİTLİS
    Merkez: M. Salih Aşit
    Adilcevaz: M.Reşit Ünal
    Ahlat: Sinan Şarkbülbülü
    Hizan: Cezail Aktaş
    Mutki: Vaddettin Barlak
    Tatvan: Mahsun Şen
   
    BOLU
    Merkez: Yüksel Ceylan
    Göynük: İsmail Özel
    Kıbrıscık: Hasan Hüseyin Yaman
    Mengen: Yurdakul Eröz
    Mudurnu: Mehmet Karakaşoğlu
    Seben: M.Zikrullah Tuğran
   
    BURDUR
    Merkez: Necdet İlgün
    Bucak: Necati Özbek
    Çavdır: Fuat Erbilav
    Çeltikçi: Ahmet Avcıoğlu
    Tefenni: Mustafa Kahveci
    Yeşilova: Ünal Korkaz
   
    BURSA
    Büyükşehir: Gürhan Akdoğan
    Nilüfer (Merkez ilçe): Mustafa Bozbey
    Osmangazi (Merkez ilçe): Hilmi Şensoy
    Yıldırım (Merkez ilçe): Erdal Altun
    Büyükorhan: Tarık Alar
    Gemlik: Mehmet Ali Kaya
    Gürsu: İlyas Kaleş
    Harmancık: Ahmet Tufan
    İnegöl: Mehmet Parlar
    İznik: Erdoğan Savaş
    Karacabey: Erhan Gül
    Keles: Süleyman Güler
    Kestel: Fikri Hafızoğlu
    Mudanya: Metin Uyanık 
    Mustafakemalpaşa: Mehmet Ortalık
    Orhaneli: Barbaros Çetin
    Orhangazi: Mahir Örgün
    Yenişehir: İsmail Olcar
   
    ÇANAKKALE
    Merkez: Ülgüt Gökhan
    Ayvacık: Semra Aydın
    Bayramiç: İsmail Sakin Tuncer
    Biga: Şükrü Kemerli
    Bozcaada: Orhan Acar 
    Çan: Ali Sarıbaş
    Eceabat: İ. Hakkı Sarpkaya
    Ezine: Hasan Çetin
    Gelibolu: Mustafa Özacar
    Gökçeada: Naci Kaynar
    Lapseki: Yaşar Şaban Genç
    Yenice: Mustafa Ege
   
    ÇANKIRI
    Merkez: Hakkı Tarhan
    Çerkeş: Hasan Çelen
    Kızılırmak: Köksal Alantor
    Kurşunlu: Ahmet Şükrü Konak
    Şabanözü: Ahmet Albayrak
   
    ÇORUM
    Merkez: Selahattin Yücel
    Alaca: Kadir Dalaslan
    Dodurga: Süreyya Özbek
    Kargı: Recep Akyıldız
    Laçin: Serdal Eser
    Mecitözü: Selçuk Aksoy
    Oğuzlar: Ömer Kırtak
    Ortaköy: Hacı Ömer Atak
    Osmancık: Ali Osman Şahin 
    Sungurlu: İlhan Sarıaltun
    Uğurludağ: Selahattin Yıldırım
   
    DENİZLİ
    Merkez: Ali Marım
    Acıpayam: Ömer Alev
    Akköy: Ahmet Sivasoğlu
    Baklan: Ali Beşparmakkaya
    Bekilli: Ahmet Öztürk
    Beyağaç: Duran Demir
    Bozkurt: Saim Sadıç
    Buldan: Halil Baştürkmen
    Çal: Mehmet Yanarca 
    Çameli: İdris Deniz
    Çardak: Ali Cengizer
    Çivril: İ. Hakkı Aslan
    Güney: Halit Gürbüz  
    Honaz: Mesut Önel
    Kale: Osman İçke
    Sarayköy: Orhan Karaköse
    Serinhisar: Hüseyin Gemi
   
    DİYARBAKIR
    Büyükşehir: Beşir İpekçi
    Bağlar (Alt kademe): Sadık Yaşar
    Sur (Alt kademe): Veysi Aydın
    Yenişehir (Alt kademe): Zeki Yıldırım
    Bismil: Vedat Yaşar
    Çermik: Paşa İpek
    Çınar: Özgür Abatan
    Çüngüş: Mehmet Geçit
    Dicle: Şükrü Tugay
    Eğil: Kazım Adıyaman
    Ergani: Atilla Geçer
    Hani: Hasan Baycan
    Hazro: Resul Dolan
    Kocaköy: Hamdulah Kılıç 
    Kulp: Cengiz Eren
    Lice: Haydar Hocaoğlu
    Silvan: Kıyas Yenen
   
    EDİRNE
    Merkez: Hamdi Sedefçi
    İpsala: Mehmet Karagöz 
    Keşan: Mehmet Özcan
    Lalapaşa: Fikret Zobar
    Meriç: Erol Dübek
    Süleoğlu: İsmet Balın
    Uzunköprü: Hasan Boz
   
    ELAZIĞ
    Merkez: Orhan Şimşek
    Ağın: Hasan Engin Yücel
    Karakoçan: Haydar Ulaş
    Maden: Suat Doğan
    Sivrice: Erdem Şahin
   
    ERZİNCAN
    Merkez: Recep Cemil Tanguroğlu
    İliç: Ayhan Bozık
    Kemah: Naci Özkurt
    Refahiye: Şerafettin Aygün
   
    ERZURUM
    Büyükşehir: Haluk Volkan Gencal
    Dadaşkent (Alt kademe): İzzettin Tutakoğlu
    Aşkale: Secaattin Konakoğlu
    Karaçoban: Alican Kocakaya
    Karayazı: Yalçın Çabakcurlu
    Köprüköy: Cahit Karasu
    Oltu: İbrahim H. Ekinci
    Şenkaya: Vural Güven
   
    ESKİŞEHİR
    Büyükşehir: Aydın Güngör 
    Odunpazarı (Alt kademe): İsmail Haşim ateş 
    Tepebaşı (Alt kademe): Fehmi Murat Sönmez
    Alpu: Mesut Dümrek
    Beyliova: Hasan Tezel
    Çifteler: Sebahattin Çarkacı
    Han: Ramazan Şanlı
    İnönü: İsmail Karaköse
    Mahmudiye: Vahit Karslı
    Mihalgazi: Suat Hümmet
    Mihalıçcık: Ramazan Öztürk
    Seyitgazi: Harun Yalçın
    Sivrihisar: İbrahim Kılıçaslan
   
    GAZİANTEP
    Büyükşehir: Celal Doğan 
    Şahinbey (Merkez ilçe): Ali İhsan Sofuoğlu
    Şehitkamil (Merkez ilçe): Ahmet Yılmaz
    Araban: Hasan Doğru
    İslahiye: Mustafa Şahin
    Karkamış: Nuh Kocaaslan
    Nizip: İbrahim Halil Sayın
    Oğuzeli: Mehmet Ergüleç
   
    GİRESUN
    Merkez: Hasan Karaibrahim
    Alucra: Dursun Kılıçkaya 
    Bulancak: Öner Eriş
    Çanakçı: Hüseyin Dede
    Dereli: Muzaffer Karakayalı
    Doğankent: Ekrem Ünlü
    Espiye: Şerif Kartal
    Eynesil: Harun Çetin 
    Görele: Nazım Dede
    Güce: İlhan Ayrancı
    Keşap: Hami Çakır
    Piraziz: Mehmet Güneş
    Şebinkarahisar: Sururi Tiryaki
    Tirebolu: Burhan Takır
   
    GÜMÜŞHANE
    Merkez: Ömer Faruk Öztürk
    Kelkit: Halit Doğan
    Torul: Adnan Güngör Üçüncüoğlu
     
    HATAY
    Merkez (Antakya): İris Şengül Şentürk 
    Altınözü: Ali Ramazanoğlu
    Belen: Fevzi Yüksel
    Dörtyol: Necmettin şimşek
    Erzin: Mehmet Güven
    Hassa: Abdurrahman Çınkı
    İskenderun: Adnan Menderes Kılınçoğlu
    Kırıkhan: Mehmet Çakıcı
    Kumlu: M. Durdu Biçer
    Reyhanlı: Ruşen Bagatur
    Samandağı: Ali Terzi
    Yayladağı: Ahmet Cemil Hüner
   
    ISPARTA
    Merkez: Beyazıt Mercimek
    Aksu: Mustafa Topuz
    Eğirdir: İbrahim Özdemir
    Gelendost: Ali Barış
    Gönen: Hüseyin Kaya
    Keçiborlu:Turgut Soykan    
    Sütçüler: İlhan Şimşek
    Şarkikaraağaç: Ali Sertkaya
    Uluborlu: Ünsal Candoğan
    Yalvaç: Vehbi Küçük
   
    MERSİN
    Büyükşehir: Macit Özcan
    Yenişehir (Alt kademe): İbrahim Genç
    Anamur: Suphi Alp
    Aydıncık: Ahmet Bahar
    Bozyazı: Durmuş Ayaz
    Çamlıyayla: Alper Talay
    Erdemli: Emel Serin
    Gülnar: Mustafa Telefon
    Mut: Abdurahman Günay
    Silifke: Mustafa Şimşek
   
    İSTANBUL
    Büyükşehir: Mehmet Sefa Sirmen
    Adalar (Merkez ilçe): Demir Karahan
    Avcılar (Merkez ilçe): Mustafa Değirmenci
    Bağcılar (Merkez ilçe): Mustafa Özdemir 
    Bahçelievler (Merkez ilçe): Musa Çulha   
    Bakırköy (Merkez ilçe): Ateş Ünal Erzen
    Bayrampaşa (Merkez ilçe): Tayyar Akar
    Beşiktaş (Merkez ilçe): İsmail Ünal
    Beykoz (Merkez ilçe): Alaattin Köseler
    Beyoğlu (Merkez ilçe): Haluk Öztürk Atalay
    Eminönü (Merkez ilçe): Zeynel Yılmaz 
    Esenler (Merkez ilçe): Cem Haydar Bektaş
    Eyüp (Merkez ilçe): Ahmet Kartalkanat
    Fatih (Merkez ilçe): Yusuf Günaydın
    Gaziosmanpaşa (Merkez ilçe): Sabri Öztürk
    Güngören (Merkez ilçe): Kemal Timur
    Kadıköy (Merkez ilçe): Selami Öztürk
    Kağıthane (Merkez ilçe): Cafer Dursun 
    Kartal (Merkez ilçe): Yıldırım Emsiz
    Küçükçekmece (Merkez ilçe): Naci Ekşi 
    Maltepe (Merkez ilçe): Mehmet Doğan
    Pendik (Merkez ilçe): M. Salih Usta
    Sarıyer (Merkez ilçe): Gökhan Zeybek
    Şişli (Merkez ilçe): Mustafa Sarıgül
    Tuzla (Merkez ilçe): Tekin Ağırman
    Ümraniye (Merkez ilçe): Erhan Uncu
    Üsküdar (Merkez ilçe): Nezih Küçükerdem
    Zeytinburnu (Merkez ilçe): Mustafa Ekiz
    Büyükçekmece (Merkez ilçe): Ali Çebi
    Çatalca (Merkez ilçe): Hasan Girgin 
    Silivri (Merkez ilçe): Yılmaz Kandemir
    Sultanbeyli (Merkez ilçe): Ömer Erdoğan 
    Şile (Merkez ilçe): Şecaattin Güney 
   
    İZMİR
    Büyükşehir: Ahmet Piriştina
    Karşıyaka (Merkez ilçe): Cevat Durak 
    Konak (Merkez ilçe): Dilara Ersözlü
    Balçova: M. Ali Çalkaya
    Bornova: Behçet Yavuz
    Buca: Hüseyin Yüzer
    Çiğli: Ensari Bulut
    Gaziemir: Halil İbrahim Şenol
    Güzelbahçe: Ertan Avkuran
    Konak: Dilara Ersözlü
    Narlıdere: Abdül Batur
    Aliağa: Adnan Şerif Tereci
    Bayındır: Ersoy Sümerkan
    Bergama: Sefa Taşkın
    Beydağ: Mehmet Selek
    Çeşme: Faik Tütüncüoğlu
    Dikili: Mustafa Tuna
    Foça: Gökhan Demirağ
    Karaburun: Serdar Aras
    Kemalpaşa: Nevin Taştan
    Kınık: M. Ali Köroğlu
    Kiraz: Seyit Korkmaz
    Menderes: Ergun Özgün
    Menemen: Tahir Şahin
    Ödemiş: Mehmet Eriş
    Seferihisar: Etem Çalış
    Selçuk: Vefa Ülgür
    Tire: Halil Çulhaoğlu
    Torbalı: R. İsmail Uygur
    Urla: Yusuf Baratalı
   
    KARS
    Merkez: Burçay Taşcı
    Arpaçay: Öner Avcı
    Digor: M. Ali Ayman
    Kağızman: İlhami Aras
    Sarıkamış: Hasan Cellat
    Selim: Celal Tanrıkulu
    Susuz: Fikret Yeğin
   
    KASTAMONU
    Merkez: Mehmet Ali Tosyalıoğlu 
    Abana: Şevket Yazgan
    Araç: Bahriyar Yaşar
    Azdavay: Mustafa Özcan
    Cide: Ramazan Çalım
    Çatalzeytin: M. Muhlis Acar
    Daday: Kadir Er
    Devrekani:Hidayet İlgen
    Hanönü: Şükrü Özün
    Küre: Ahmet Özçelik
    Pınarbaşı: Şevket Sipahi
    Seydiler: Şahin Aydın
    Şenpazar: Muzaffer Can
    Taşköprü: Emin Yumuşak
   
    KAYSERİ
    Büyükşehir: Ali İhsan Alçı
    Kocasinan (Merkez ilçe): Dinçer Erdem 
    Melihgazi (Merkez ilçe): Ayşegül Gürlek
    Akkışla: Azmi Kazım Songur
    Bünyan: Ersoy Dolukan
    Felahiye: Gürsel Kısır
    Hacılar: Şevket Sami Aydemir
    İncesu: Mustafa Bahar
    Özvatan: Ömer Dalkıran
    Pınarbaşı: Mustafa Çetinkaya
    Talas: Mehmet Timuçin
    Tomarza: İsmet Yılmaz
    Yeşilhisar: Ahmet Kafkas
   
    KIRKLARELİ
    Merkez: Yılmaz Şaşan
    Babaeski: Muzaffer Haluk Teksezer
    Demirköy: Tarık Sayılgan
    Kofçaz: Nihat Öztürk
    Lüleburgaz: Recep Ayaz
    Pehlivanköy: Mustafa Gür
    Pınarhisar: İbrahim Akkuş
    Vize: Fatih Erkök
   
    KIRŞEHİR
    Merkez: Levent Akça
    Akçakent: Dede Ünsal
    Akpınar: Şükrü Turgut
    Boztepe: Mustafa Canpolat
    Çiçekdağı: Mustafa Tokgöz
    Kaman: Coşkun gökalp
    Mucur: Adem Yüceşan
   
    KOCAELİ
    Büyükşehir: Hikmet Erenkaya
    Gebze: Mehmet Emin Akın
    Gölcük: Orhan Erok
    Kandıra: Mustafa Öğren 
    Karamürsel: Osman Gençer
    Körfez: Mahmut Işık
   
    KONYA
    Büyükşehir: Hacı Sarımehmetoğlu
    Meram (Merkez ilçe): Fatma Derya Demirel 
    Selçuklu (Merkez ilçe): Azmi Akgül 
    Ahırlı: Cevdet Erkan
    Akşehir: Ahmet Nuri Köksal
    Beyşehir: İbrahim Cin
    Cihanbeyli: Mevlüt Çivi
    Çumra: Ahmet Mısral
    Derbent: İsmail Fidan
    Doğanhisar: Mehmet Öztoklu
    Emirgazi: Mesut Bayrakçı
    Ereğli: Kenan Akpınar
    Güneysınır: Mehmet Yakıcı
    Hadim: Yılmaz Çetin 
    Hüyük: Hüseyin Timurlenk
    Ilgın: Ali Buksur
    Kadınhanı: Ercan Çınar 
    Karapınar: Kamil Bülbül Okuyucu
    Kulu: Mehmet Tektürk
    Sarayönü: Hikmet Konar
    Seydişehir: Mehmet Kızıldere 
    Tuzlukçu: Ziya Atar
   
    KÜTAHYA
    Merkez: Ali Rıza Muslu
    Altıntaş: Sıtkı Yüzüak
    Çavdarhisar: İsmail Tanrıkulu
    Domaniç: Asım Karakoç
    Dumlupınar: Gaffar İşal
    Emet: Mesut Öztaş
    Gediz: Kudret Özhan
    Tavşanlı: M. Hüsnü Özsoy
   
    MALATYA
    Merkez: Cem Kaptan
    Akçadağ: Hasan Saklı
    Arapkir: Mustafa Aydın Peker
    Arguvan: Ali Doğan
    Battalgazi: Zafer Dirican
    Doğanşehir: Mehmet Demiralp
    Hekimhan: Vahit Mutlu
    Kuluncak: Mustafa Yıldız
    Pötürge: Necdet Ayaydın
    Yazıhan: Erdoğan Büyükkaya
    Yeşilyurt: Osman Tosun
   
    MANİSA
    Merkez: Hakkı Bayraktar
    Ahmetli: Cemal Sözver
    Akhisar: Bülent Ciğeroğlu 
    Alaşehir: Ahmet Cangürkan
    Demirci: Şakir Keskin
    Gölmarmara: Veli Döngel
    Gördes: İbrahim Akşahan
    Kırkağaç: Mustafa Kireçci
    Köprübaşı: Zeki Koçak
    Kula: Servet Gündüz
    Salihli: Mustafa Uygur Okay
    Sarıgöl: Ömer Karcı
    Saruhanlı: Zeki Bilgin
    Selendi: Mehmet Karataş
    Soma: Önder Adar
    Turgutlu: Mehmet Topay
   
    KAHRAMANMARAŞ
    Merkez: İsmet Vursavuş
    Andırın: Hindal Bozkurt
    Elbistan: Sıtkı Çıtak
    Nurhak: Ahmet Akkuş
    Pazarcık: Memiş Özdal
    Türkoğlu: Ahmet Ergül
    
    MARDİN
    Merkez: Edip Servet Devrimci
    Derik: Ramazan Koyun
    Mazıdağı: İsmail Aydın
    Nusaybin: M. Lokman Celali
    Ömerli: Mehmet Altındağ
    Savur: Sabahattin Kavak
    Yeşilli: Hasip Öztürk 
   
    MUĞLA
    Merkez: Osman Gürcü
    Bodrum: Mazlum Ağın
    Dalaman: Erdoğan Karakuş
    Datça: Erol Karakullukcu
    Fethiye: Ahmetçaçaron
    Köyceğiz: Salih Erbay
    Marmaris: Muhammet Ali Acar
    Milas: Feyzi Topuz
    Ortaca: Mevlüt Öztürk
    Ula: Ümit Karaaslan
    Yatağan: Hasan Haşmet Işık
   
    MUŞ
    Merkez: Alparslan Oğraş
    Korkut: Kasım Ataman
    Varto: Seyit Ali Bingöl
   
    NEVŞEHİR
    Merkez: Mahmut Bahadır küsmez
    Acıgöl: Osman Güçlü
    Avanos: Rasim Öker
    Derinkuyu: Mustafa Erden
    Gülşehir: Şevki Keleş
    Hacıbektaş: Bayram Ayvazoğlu
    Kozaklı: Mustafa Cihan
    Ürgüp: Bekir Ödemiş
   
    NİĞDE
    Merkez: Nadi Özdamar
    Altunhisar: Mehmet Bayram Doygun
    Bor: Sami şadan Eriç
    Çamardı: Ahmet Bıçkı
    Çiftlik: Eşref Tekin
    Ulukışla: Hacı Avşar
   
    ORDU
    Merkez: Sadi Aslantürk
    Akkuş: İhsan Görgülü
    Aybastı: Ahmet Eren
    Çamaş: Mashar Gümüş 
    Çatalpınar: Habib Türkan
    Çaybaşı: Selahattin Kargalı
    Fatsa: Emine Yücetürk
    Gölköy: Recep Karaahmetoğlu
    Gülyalı: Adil Kurt
    Gürgentepe: M. Ekrem Aydın 
    İkizce: Hasan Karayel
    Karataş: Şerafettin Tecim
    Korgan: Turan Ateş
    Kumru: Adil karaoğlanoğlu
    Mesudiye: Ahmet Baki Yılmaz
    Perşembe: İsmail Çolak
    Ulubey: Ayhan Kaymaz
    Ünye: Osman Yurt
   
    RİZE
    Merkez: Mehmet Hikmet Aslankaya
    Ardaşen: Tahsin Ocaklı
    Çayeli: Zeliha Şerifoğlu
    Fındıklı: Ali Fikri Saatçi
    Hemşin: Başer Cumhur
    Pazar: Hikmet Hatırnaz
   
    SAKARYA
    Büyükşehir: Engin Özkoç
    Merkez (Sakarya): Reyhan şahin   
    Akyazı: Sabahattin Mestan
    Ferizli: Ali Genç
    Geyve: Atilla Zeytinoğlu
    Hendek: Ali Üstüncan
    Karapürçek: İbrahim Bilici
    Karasu: Muzaffer Tatlı
    Kaynarca: Öner Acar
    Kocaali: Ertuğrul Kesik
    Pamukova: Ahmet Keskin
    Sapanca: Osman Nuri Erdoğan
    Söğütlü: Recep Genç
    Taraklı: Murat Güven
   
    SAMSUN
    Büyükşehir: Muzaffer Önder
    Atakum (Alt kademe): Cemil Deveci
    Canik (Alt kademe):Ali Hakkı Özkan
    Gazi (Alt kademe): Vedat Yılmaz
    İlkadım (Altkademe): Suat Keleş
    Alaçam: Fırat Ararat
    Asarcık: Mutlu Özyürek
    Ayvacık: Tahsin Töre
    Bafra: Hayriye Yılmaz
    Çarşamba: Hüseyin Değerli
    Havza: Zekariya Önal
    Kavak: Vedat Kırımlı
    Ladik: Cemalettin Öğüngör
    Salıpazarı: Şükrü Yılmaz
    Tekeköy: Feyzullah Cıku
    Terme:  Yusuf Arslankaya
    Vezirköprü: Suat Binici
    Yakakent: Hüseyin İslam
   
    SİİRT
    Merkez: Halil Okyar 
    Eruh: Ömer Dayanan
    Pervari: Şevket Beytekin
   
    SİNOP
    Merkez: Baki Ergül
    Ayvancık: Mustafa Sarısoy
    Boyabat: Mustafa Türk
    Dikmen: Süleyman Taşkın
    Durağan: Abdullah Gürdamar
    Erfelek: Ruhi Turan
    Gerze: Mehmet Öncü
   
    SİVAS
    Merkez: Halil Işın
    Divriği: Gazi Orhan Türkyılmaz
    Gürün: Tacettin Bostancı
    Hafik: Şevket Doğan
    İmranlı: Ali Doğan Demirtaş 
    Suşehri: Yaşar Yavuz
    Şarkışla: Cafer Karabulut
    Ulaş: Tuncay Demir
    Zara: Ahmet Kurt
   
    TEKİRDAĞ
    Merkez: İlhami Özcan Aygün
    Çerkezköy: Ünal Muştu 
    Çorlu: Altan Ersin
    Hayrabolu: Rıfat Güzeloc
    Malkara: Ali Atılgan
    Mamaraereğlisi: Bingöl Atılgan
    Muratlı: Hamit Şişman
    Saray: Mahmut Halilciklioğlu
    Şarköy: İbrahim Uyar
   
    TOKAT
    Merkez: Rıfat İşeri
    Almus: Lami Kepenek
    Erbaa: Niyazi Kırıncı
    Niksar: Remzi Demir
   
    TRABZON
    Merkez: Volkan Can Alioğlu    
    Akçaabat: Mehmet Özbayrak
    Araklı: Yusuf Hasan Cebi
    Beşikdüzü: Mehmet Gözaçan
    Çarşıbaşı: Hüseyin Kabataş
    Çaykara: Zeki Bahadır
    Düzköy: Hüseyin Tirgil 
    Köprübaşı: Yusuf Sancak
    Maçka: Ertuğrul Ganç
    Of: Ahmet Saral
    Sürmene: Yaşar Emin
    Şalpazarı: Mustafa Öztürk
    Tonya: Ali Kemal Akbulut
    Yomra: Tülay Kılınç
   
    TUNCELİ
    Merkez: Hasan Korkmaz
    Çemişgezek: Nevzat Altan
    Hozat: Güzel Doğan
    Mazgirt: Ali Tunç
    Nazımiye: Bertal Ateş 
    Ovacık: Çetin Yerlikaya
    Pertek: Kenan Çetin
    Pülümür: Mesut Coşkun 
   
    ŞANLIURFA
    Merkez: Naci Satır
    Akçakale: Halil Ayhan
    Birecik: Rıfat Ayalp
    Bozova: Mehmet Ural
    Ceylanpınar: Faik Öcalan
    Halfeti: Mahmut Özdemir
    Hilvan: Mehmet Erkan
    Siverek: Şehmus Aydın
    Sürüç: M. Salih Tekinalp
    Viranşehir: Lokman Öztürk
   
    UŞAK:
    Merkez: Erol Akgün
    Banaz: Tahsin Erdem
    Eşme: Şevket Eşmelioğlu 
    Karahallı: Nihat Süzek
    Sivaslı: Dursun Poyraz
   
    VAN
    Merkez: Şükrü Ertan
    Başkale: Abdullah Saruhan
    Çaldıran: Abdülmecit Aladağ
    Çatak: Aziz Eraslan
    Edremit: Hacer Bayram 
    Gevaş: Faik Tan
    Gürpınar: Abdülhadi Çelenk
    Özalp: M.Şirin Ataç
    Saray: Metin Özaslaner
   
    YOZGAT
    Merkez: Halil Tanrıverdi
    Aydıncık: Haydar Çelik
    Boğazlıyan: Mustafa Özdağ
    Çandır: Mustafa Orhanbulucu
    Çayıralan: Temel İpek
    Çekerek: Satılmış Yılmaz
    Kadışehri: Çetin Cansever
    Sarıkaya: Murat Taştan 
    Sorgun: Serdar Dalkıran
    Şefaatli: H. Yıldırım Eser
    Yenifakılı: Necmettin Demirci
    Yerköy: Rıza Tataroğlu
   
    ZONGULDAK
    Merkez: İsmail Eşref
    Alaplı: Fevzi Temiz
    Çaycuma: Mehmet Özdal
    Devrek: Hasan Kıyıcıoğlu
    Ereğli: Semih Özkök
    Gökçebey: Saim Aydemir
   
    AKSARAY
    Merkez: Memiş Akın
    Eskil: Gürsel Keskin
    Güzelyurt: Kadir Gök
    Ortaköy: Raşit Ekinci 
   
    BAYBURT
    Merkez: Ülkü Koçan
       
    KARAMAN:
    Merkez: Yaşar Evcen
    Ayrancı: Durgut Sevimli
    Ermenek: Ahmet İleri
    Kazımkarabekir: Reşat Günaydın
   
    KIRIKKALE:
    Merkez: Makbule Şenses Altuner
    Bahşılı: Yasin Taş
    Çelebi: Kenan Yakut
    Delice: İkram Okyan
    Sulakyurt: Atakan Yurt
    Yahşihan: Osman Ersayar
   
    BATMAN
    Merkez: Mehmet Nuri Soyoral
    Gerçüş: Bedrettin Ekmen 
   
    ŞIRNAK:
    Merkez: Kemal Uğur
    Beytüşşebap: Necat Aykut
    Cizre: Mehmet Rıdvan Elçi
    Güçlükonak: Hüsnü Aktuğ
    İdil: Abdülkerim Çevrim 
    Uludere: Nazım Altürk
   
    BARTIN
    Merkez: Celal Özkan
    Amasra: Coşkun Demirel
    Kurucaşile: Hüseyin Sevim
    Ulus: Hüseyin Ulus
   
    ARDAHAN
    Merkez: Teoman Güngör
    Çıldır: Nurettin Aygün
    Damal: Gülcemal Fidan
    Göle: Yüksel Yılmaz
    Hanak: Ayhan Büyükkaya
    Posof: Şükrü bozyiğit
   
    IĞDIR
    Merkez: Aydın Deniz
    Karakoyunlu: Saim Dalga
    Tuzluca: Temel Sarıdoğan
   
    YALOVA:
    Merkez: Gültekin Rodoplu
    Altınova: Kemal Gülbahar
    Armutlu: Abdullah Gençer
    Çınarçık: Mustafa Sugun
    Çiftlikköy: Erdinç Eke
   
    KARABÜK
    Merkez: Kemal Kande
    Eskipazar: Burhan Özdemir
    Ovacık: Turgut Şahin
    Safranbolu: Ziya Ünsal
    Yenice: Mustafa Atay
   
    KİLİS
    Merkez: Ekrem Çetin
    Elbeyli: Mahmut Özkan
    Musabeyli: Abdullah Cançelik
    Polateli: Mustafa Polat
   
    OSMANİYE:
    Merkez: Mengücek Gazi Çıtırık
    Düziçi: Cemal Algan
    Hasanbeyli: Mehmet Akça 
    Kadirli: Sadi Balcılar
    Sumbas: Necati Güven 
    Toprakkale: Ekrem Doğan
   
    DÜZCE
    Merkez: Suat Öztürk
    Akçakoca: Fikret Albayrak
    Çilimli: Cemil Tınaz
    Gölyaka: Ufuk Çavuş
    Gümüşova: Mehmet Çakmak
    Kaynaşlı: Bedri Yaman
    Yığılca: Bünyamin Şahin
Yorumları Göster
Yorumları Gizle