Gündem Haberleri

  CHP'den iddia: Kamyonla gıda yardımı geliyor

  Emre BAYLAN/ANTALYA, (DHA)
  05.05.2011 - 13:13 | Son Güncelleme:

  CHP Antalya İl Başkanı Özer Ülken, Kepez’de bulunan AK Parti İl Başkanlığı’nın arkasında yine AK Partili bir yöneticiye ait depoya, bir kamyondan kolilerle gıda yardımı bırakıldığını iddia etti. Ülken, "Bunlar da hiçbir işe yaramayacak. Fiyaskoyla sonuçlanacak" dedi.

  CHP İl Başkanı Özer Ülken, dün öğle saatlerinde 07 KR 937 plakalı kamyondaki yatak ve gıda yardımı kolilerinin, AK Parti İl Başkanlığı arkasında yine AK Partili bir yöneticiye ait depoya boşaltıldığını iddia etti. İl yöneticisinin ismini açıklamayan Ülken, parti binasında düzenlediği basın toplantısında iddialarıyla ilgili fotoğrafları basına dağıttı. Kolilerin içinde pirinç, makarna, bulgur gibi gıda yardımları bulunduğunu öne süren İl Başkanı Ülken, o paketlerin Antalya’da nasıl dağıtılacağının takipçisi olacaklarını aktardı.

  AK Parti’yi, sadaka ve biat mantığıyla insanların işleri ve mideleriyle bağlantılı bir siyaset anlayışından medet ummakla itham eden İl Başkanı Ülken, "Vazgeçin" çağrısı yaptı. AK Parti’nin bu tip davranışlar içine girdiği zaman karşılığını Antalya’da yerel seçimlerde aldığını savunan Ülken, "Bunlar da hiçbir işe yaramayacak. Fiyaskoyla sonuçlanacak" diye konuştu.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı