Gündem Haberleri

  CHP elektrik kesintileri için 'Şero'yu görevlendirdi

  Hürriyet Haber
  09.08.2014 - 10:15 | Son Güncelleme:

  CUMHURİYET Halk Partisi Genel Sekreteri Gürsel Tekin, parti örgütüne gönderdiği bir genelge ile Genel Merkez'in sevilen kedisi 'Şero'yu görevlendirdiğini açıklayarak, kedinin ekibi ile birlikte yapacağı çalışmalara kolaylık gösterilmesini istedi.

  Gürsel Tekin'in Cumhuriyet Halk Partisi İl veİlçe Başkanlıklarına konuyla ilgili gönderdiği genelge şöyle; "Bilindiği üzere 30 Mart Yerel Seçimlerinde yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili olarak Enerji Bakanı Sayın Taner Yıldız bir açıklama yaparak 'Espri yapmıyorum, trafoya kedi girdi. Bu ilk kez yaşanmadı. Bunu seçime bağlamak yanlış.' demiş ve bu konu uzun süre kamuoyunun gündeminde kalmıştı.

  CHP elektrik kesintileri için Şeroyu görevlendirdi


  Enerji Bakanı Sayın Taner Yıldız'ın 30 Mart yerel seçimlerinde kedileri kontrol edememesinden kaynaklı yapmış olduğu bu sorunun önüne geçmek ve bir kez daha sorunun tekrarlanmaması adına CHP Genel Merkezi olarak önlem alma gereği duymuştur.

  Konuyla ilgili olarak CHP'nin sevilen kadrolu kedisi 'Şero' görevlendirilmiş olup, 81 ilde yaşayan tüm kedi arkadaşlarına trafolardan uzak durmaları ve bu konuda gerek hassasiyetin gösterilmesi için çalışmalar yürütülecektir.
  'Şero'nun yürüteciği çalışmalarda gereken tüm kolaylığın sağlanması hususunu bilgilerinize rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Gürsel Tekin."

  CHP elektrik kesintileri için Şeroyu görevlendirdi

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı